Liepājas mērs Jānis Vilnītis otrdien tiekoties ar satiksmes ministru Tāli Linkaitu runājis par papildu 10 miljoniem eiro Liepājai tramvaju vagonu iegādei un 12 – tramvaju ceļiem.

Kā savā Facebook.com kontā vēsta Vilnītis: "Vakardienas tikšanās ar satiksmes ministru Talis Linkaits nes pozitīvu ziņu Liepājai un liepājniekiem – atzinīgi vērtējot pašvaldības īstenotos ieguldījumus tramvaju infrastruktūras atjaunošanā, ministrs apliecināja, ka Liepājai ir iespēja saņemt valsts finansējumu arī turpmākajiem infrastruktūras atjaunošanas projektiem – papildu astoņu jaunu tramvaju vagonu iegādei 10 milj.eiro un trīs tramvaja sliežu ceļa posmu (Lielā ielā, Rīgas ielā un Dzelzceļnieku ielā) atjaunošanai 1,23 km garumā 12 milj.eiro.

Jau pārskatāmā nākotnē liepājnieki un pilsētas viesi ērti un droši varēs pārvietoties ar moderniem oriģināla dizaina tramvajiem!" – raksta Vilnītis.

Precizēts. Šobrīd gan runa ir par apmēram pusi no nepieciešamajiem 22 miljoniem eiro, precizēja Vilnītis, "bet pavisam droši būsim, kad parakstīsim līgumu ar Satiksmes ministriju".