Akciju sabiedrība "Liepājas papīrs" aizvadījusi veiksmīgu pusgadu portālam irliepaja.lv pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis.


"Tiesa, dati vēl nav apkopoti, taču ir skaidrs, ka strādāts labi ar visu to, ka jau gada sākumā, vēl pirms kara, pilnībā atteicāmies no Krievijas tirgus. Tā vietā esam centušies piesaistīt jaunus klientus ES tirgū, piemēram, Vācijā un arī citur."


Pavisam "Liepājas papīrs" savu produkciju eksportē uz 15 valstīm.


Uzņēmums aktīvi strādājis, lai noturētu savas pozīcijas,


kas arī izdevies, atšķirībā no dažiem Zviedrijas uzņēmumiem, kuri slēgti izejmateriālu krīzes dēļ.

"Jaunajiem klientiem ir arī jaunas prasības un vēlmes, kuras mums jācenšas ņemt vērā, tāpēc esam iegādājušies vairākas jaunas iekārtas," pastāstīja Vilnītis.


Kvalitātes kontroles iekārta "Flexor 440B". Publicitātes foto.


Tāda ir jaunā simts procentu kvalitātes kontroles iekārtu "Flexor 440B", kas nodrošinās vēl augstākas kvalitātes drukas darbus, kā arī nupat saņemtā modernā kombinētā fleksodrukas iekārta "Omet" no Itālijas.


"Vairāk nekā trīsdesmit vienību ievedām ražošanas korpusā un sākām to montāžu. Jau jūlijā paredzēts uzsākt etiķešu, uzlīmju un citu poligrāfisko pasūtījumu izgatavošanu ar šo iekārtu. Ar tās palīdzību pieaugs gan uzņēmuma produkcijas kvalitāte, gan drukas ātrums un ražība, un arī mūsu klientu apmierinātība," teic Vilnītis.