Uzņēmumu reģistrā  iesniegtas ziņas par izmaiņām pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Lielais dzintars" valdē, līdzšinējā valdes locekļa Inta Dāldera amatā ieceļot Baibu Boži.

Tā kā oktobrī notikušajās 12. Saeimas vēlēšanās valdes loceklis Ints Dālderis ievēlēts par deputātu, likumdošana nosaka ierobežojumus amatu apvienošanā, tādēļ par piemērotāko pretendenti koncertzāles administratīvā darba vadīšanai izvēlēta SIA "Lielais dzintars" producente Baiba Bože.

"Likumdošanas noteikto ierobežojumu dēļ līdzšinējais koncertzāles vadītājs Ints Dālderis vairs nevar pildīt administratīvo darbu, taču viņam ir vērtīgas ieceres un iestrādnes saistībā ar māksliniecisko programmu, tādēļ tās veidošanā viņš paliks piesaistīts, arī esot Saeimas deputāta statusā.

Savukārt lēmums par Baibas Božes iecelšanu valdes locekļa amatā ir likumsakarīgs, jo viņa kā SIA "Lielais dzintars" producente jau iepriekš ir bijusi klāt pie visiem aktuālajiem procesiem uzņēmumā, bijusi informēta par visiem aizsāktajiem darbiem un var tos pārņemt bez kavēšanās," lēmumu pamato Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Baiba Bože ir liepājniece, absolvējusi Em.Melngaiļa mūzikas vidusskolu kā diriģente un tālāk turpinājusi studijas kultūras menedžmentā un uzņēmējdarbībā. Strādājusi Liepājas pārstāvniecībā Rīgā, divus gadus vadījusi Siguldas pilsētas kultūras namu, ieguvusi pieredzi kino industrijā, strādājusi Latvijas Nacionālajā kultūras centrā un Kultūras ministrijā, informē Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs.