Pēc ierakstiem zemesgrāmatā spriežot, Krievijas pilsonis Aleksandrs Šličkovs, kurš vēlas pārdot bijušo kompleksu "Māja", tajā pašā laikā iegādājies īpašumu Malkas ielā 4.

Līgums par rūpniecības preču veikala un biroja ēkas Malkas ielā 4 pārdošanu noslēgts 16.jūlijā, kad SIA "L Investīcijas" ēku par 598 089 eiro pārdevusi 1938.gadā dzimušajai Krievijas pilsonei Klaudijai Šličkovai, acīmredzot 1961.gadā dzimušā Aleksandra Šličkova mātei. Par 30 000 eiro pārdots arī ēkai piesaistītais zemesgabals Malkas ielā 4.

"L Investīciju" un SIA "Sandlers" pārstāvis  Oļegs Polovjanovs portālam apstiprināja, ka darījums noticis un ka tam ir saistība ar Šličkovu ģimeni.

Ēkas apsaimniekotājs ir SIA "Uzbek Palace", kas reģistrēta šā gada 20.martā adresē Vecā ostmala 24 (bijušais veikals "Māja") kas, kā zināms, pieder Aleksandram Sļičkovam.

SIA "Uzbek Palace" valdes locekle ir Krievijas Federācijas pilsone Gaļina Skorohodova, bet vienīgais dalībnieks – Aleksandrs Sļičkovs.

Ēkā Malkas ielā 4 agrāk atradās "RDA" lietoto apģērbu veikals, joprojām tur ir alkoholisko dzērienu veikals, kā arī pašvaldība šajā ēkā nomā telpas bērnu bibliotēkai "Vecliepājas rūķis". Centrālās zinātniskās bibliotēkas direktore Ilga Erba, atbildot uz portāla jautājumu, sacīja, ka līgumā, kas noslēgts ar jaunajiem īpašniekiem, nekādu izmaiņu, salīdzinot ar iepriekšējo nomas līgumu, nav.

Interesanti, ka SIA "Sandlers" mājaslapā īpašums Malkas ielā 4 joprjām ir pārdošanā. Tā cena noteikta 1 090 000 eiro.

Portāls jau rakstīja, ka Krievijas pilsonim Aleksandram Šličkovam piederošais komplekss "Māja" nonācis pārdošanā par 1 600 000 eiro – tā ir viena no Liepājas augstākajām cenām par nekustamo īpašumu.

Saskaņā ar sludinājumu par šo cenu nekustamo īpašumu firma "Sandlers nami" (SIA "Sandlers") piedāvā ēkas Vecajā ostmalā 24 – piecstāvu ēka ar telpu platību 3001,4 kvadrātmetri, Vecajā ostmalā 22 – divstāvu ēka ar griestu augstumu 4 metri un vairāk, telpu platība 1638 kvadrātmetri un Vecajā ostmalā 20 – vienstāva saimniecības ēkas ar platību 2238 kvadrātmetri.