Namīpašnieks Oļegs Hramovs sadarbojas ar slavenāko Liepājas arhitektu Agri Padēli-Līnu un sauc viņu par "savu" arhitektu.


Šis fakts apgāž runas, ka uzņēmējs, daudzu Liepājas namu un futbola kluba īpašnieks nekustamos īapšumus gan iegādājas, taču tos neattīsta. Turklāt pieredzējušā arhitekta Agra Padēļa-Līna klātbūtne Hramova projektos ir garantija, ka rezultāts būs izdevies.


Jau iepriekš uzņēmējs stāstīja, ka Padēlis-Līns izstrādājis būvprojektu nama Lielā ielā 3 pārbūvei par daudzdzīvokļu māju, tāpat pazīstamais arhitekts kopā ar SIA "Kokile" strādā pie vēl viena Hramova īpašuma – Kūrmājas prospektā 22 – pārbūves par daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku.


Kā zināms, Oļegs Hramovs iegādājies arī viesu namu "Roze", kura interjeru savulaik projektēja Agris Padēlis-Līns, un kādreizējo kompleksu "Māja" Vecajā ostmalā, kam arī rekonstrukcijas projektu izstrādāja Padēlis-Līns. Vēlāk arhitekts arī tika uzaicināts radīt vienu no piedāvājumiem "Izziņas, zinātnes un tehnikas centram" šajā kompleksā, ko iepriekšējais īpašnieks tā arī neīstenoja.


Oļegam Hramovam Liepājā pieder arī virkne citu īpašumu, piemēram, Kūrmājas prospektā 8/10, Brīvības ielā 164, Lielajā iela 10, Vēžu ielā 1, Vēžu 3 u.c.