Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā ir atvērti, slēgti  vai mainījuši atrašanās vietu.

Kopš oktobra Liepājas uzņēmējdarbības vidē notikušas dažas izmaiņas, kas galvenokārt skar pilsētas centru. Papildinājies to vietu skaits, kur var baudīt ēdienu itāļu gaumē – Uliha ielā 32 atvērts restorāns "Pronto Vittorio". Lielajā ielā 12 atrodas uzņēmums, kas īpaši aktuāls varētu būt svētku laikā – "Lemon Pepper Events", kas piedāvā svētku un pasākumu organizēšanu.

Tirdzniecības namā "Kurzeme", Lielajā ielā 13, atvērts "Skaisto rotu veikals", kurā nopērkamās rotas ir roku darbs un pieejamas vienā eksemplārā. Savukārt apģērbu var iegādāties veikalā "Stilos" Pasta ielā 1.
Lai arī dārzkopības sezona ir beigusies un aktīvie darbi nenotiek, ir laiks sagatavot un sakopt tehniku. To var izdarīt dārzkopības un mežkopības tehnikas centrā "Sils" Loku ielā 4.

Savukārt apģērbu veikals "Lidija", kas atradās Graudu ielā 27/29, ir slēgts.

Pēdējo pāris mēnešu laikā vairāki uzņēmumi mainījuši savu atrašanās vietu. Garšvielu veikals "Avokado" vairs neatrodas Kungu ielā 3, bet ar nosaukumu "Garšo gan" meklējams K. Valdemāra 20 (ieeja no Peldu ielas). Aizputē ražotas mēbeles "Eko lignum" veikalā turpmāk var iegādāties Graudu ielā 45 (iepriekš veikals atradās Baznīcas ielā 31), bet Latvijā ražotas gultas un matračus "OR mēbeles" tagad piedāvā Tirgoņu ielā 25, 2.stāvā.
Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums "Nordia" no Klaipēdas ielas 18 savu darbību pārcēlis uz Tukuma ielu 1A, kur atrodas arī "Liepājas namu apsaimniekotājs".

Grūtībās nonākušiem cilvēkiem var palīdzēt labdarības fonds "Agape", kas no O. Kalpaka ielas 42 pārvietojies uz Bāriņu ielu 11. Pieejama patversme, bezmaksas ēdināšana, apģērbs un apavi, kā arī palīdzība dokumentu kārtošanā.

Raksts tapis sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu". Par izmaiņām savā darbībā firmas aicinātas ziņot pa tālruni 634204444.