Sestdien, 25. septembrī, Dienvidrietumu mikrorajonā, Tukuma ielā 1A (SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" ēkā), notiks izbraukuma vakcinācija pret "Covid–19", kuras laikā iedzīvotājiem būs iespēja saņemt "Janssen" vakcīnu, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa

Vakcinācija notiks no pulksten 9 līdz 13 vai līdz brīdim, kad beigsies pieejamās Janssen vakcīnas. Vakcīnu skaits ir ierobežots – 350 devas.

Izbraukuma vakcinācijas punktā vakcinācijai iepriekš nav jāpiesakās, tā notiks rindas kārtībā. Rindā priekšroka tiks dota senioriem un personām ar invaliditāti.

Vakcinācijas izbraukuma punktā darbu veiks SIA "L. Atiķes doktorāts" speciālisti.

Atgādinām, ka līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un jāvelk apģērbs, kas ļauj ērti piekļūt plecam, kurā tiks izdarīts dūriens.

Uz izbraukuma vakcinācijas norises vietu var ērti nokļūt ar tramvaju vai ar 6., 6.A un 11. maršruta autobusu. Savu personīgo transportlīdzekli ir iespēja novietot tuvākajā apkārtnē vai pie tirdzniecības centra "baata".

Papildu informācija:
Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr.: 63 404 747, e-pasts: veseliba@liepaja.lv.