Apmeklētājiem durvis vērusi pavisam maza sviestmaižu bodīte "Prasi maizītes", kas tomēr spēs remdēt ikviena izsalkumu, turklāt ļoti ātri, sola tā sauktā "sandwich shop" koncepta tirgotavas īpašnieks Rauls Silts. Rauls iepriekš Liepājā bija pazīstams kā restorāna "Roma" radītājs, bet vispār viņš ēdināšanas nozarē gan Latvijā, gan Gērnsijas salā Lielbritānijā darbojas kopš Saldus profesionālās skolas beigšanas.


"Prasi maizītes" oficiālā adrese ir Peldu ielā 12/14 – Tirgoņu ielā 25, taču faktiski tā atrodas uz Peldu ielas, tikai dažus soļus aiz Tirgoņu ielas stūra.


"Taisām maizītes, taisām salātus, taisām zupas, lai ir ātri, garšīgi, līdzņemšanai," saka bodītes saimnieks, smaidot piebilstot – "Par draudzīgām cenām". Bodītes priekšrocības ir, ka te var ātri ieskriet, ātri paņemt, ko nu vēlas, un doties tālāk.


Pirmajā nedēļā skatoties, ko vēl vajadzētu, un visdrīzāk klāt nākšot "kāds desertiņš". Ēdienkartē ir gan atsevišķi salāti, zupas, sviestmaizes, gan dažādi komplekti, svaigi spiestas sulas, kafija – jauna "Julius Meinl" kafijas pupiņu šķirne "Espresso Special".


"Prasi maizītes" darba dienās atvērta no pulksten 8 līdz 18, sestdien no 9 līdz 16, tātad pieejama gan brokastu, gan pusdienu, gan vakariņu reizēs.