Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā ir atvērti vai mainījuši atrašanās vietu.

Pēdējā mēneša laikā darbību sākuši vairāki uzņēmumi, lielākā daļa no tiem atrodas centrā. Nesen atvēri vairāki apģērbu veikali. "Kleitu nams” Peldu ielā 5 un "Vilagos” Tirgoņu ielā 25 piedāvā iegādāties sieviešu apģērbu, savukārt Graudu ielā 44 tagad iespējams iegādāties lietotus apģērbus. Durvis vēruši arī veikali, kas piedāvā preces mājai. Pilsētas centrā – Friča Brīvzemnieka ielā 33 – klientus gaida veikals stila lietas, kurā iespējams iegādāties interjera priekšmetus no Vācijas, Francijas un Nīderlandes, kā arī traukus un mājas tekstilu. Veikals "PATA” Zemnieku ielā 60 piedāvā grīdas dēļus, apdares dēļus un citus kokmateriālus, kā arī visu nepieciešamo to apstrādei. Firmai jau darbojas veikali Rīgā un Saldū.

Vītolu ielā 7/11 darbu sācis skaistumkopšanas salons "Mačo”, kas piedāvā friziera, manikīra un kosmētiķa pakalpojumus. Savukārt Lielajā ielā 12 sācis darboties optikas salons "Optio”.

Nesen durvis vēris jauns restorāns Jūras ielā 22, viesnīcas "Bura” telpās – "Pumpurs Māja”.

Paplašinājies arī pakalpojumu piedāvājums. "Ir Tīrs” piedāvā tīrīšanas un uzkopšanas servisa pakalpojumus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Palīgus būvdarbiem, apzaļumošanai, bruģēšanai un darbiem augstumā var meklēt firmā "Virtus MV”.

Vairāki veikali ar dažādu piedāvājumu mainījuši atrašanās vietu. Eko preču veikals "Līvas bode” no tirdzniecības centra "Baata” telpām pārcēlies uz tirdzniecības centru "XL sala”, bet veikalu "Selena”, kas atradās Pasta ielā, tagad var meklēt Kuršu laukumā 13. Baldones dūņu produkcijas izplatītāja "Elier” produktus turpmāk varēs iegādāties Jūras ielā 22. "Eko logi”, kas piedāvā logus un durvis, kā arī stiklošanas pakalpojumus, tagad atrodami Lielajā ielā 6.

Atrašanās vietas izmaiņas skārušas arī veselības pakalpojumu sniedzējus. Centrālās laboratorijas filiāle, kas atradās Kuršu ielā 18, turpmāk darbosies Brīvības ielā 95A. Laboratorijas pakalpojumus gan būs iespējams saņemt arī Kuršu ielā 18, kur tos nodrošinās L. Atiķes doktorāts. Zobārsti I. Aleksejevu pacienti turpmāk varēs apmeklēt Klaipēdas ielā 68.

Jaunu biroju Jaunajā ielā 7 atvēris grāmatvedības pakalpojumu sniedzējs "Mans Bizness”.