No 31.marta Attīstības finanšu institūcijas ALTUM Kurzemes reģionālais centrs strādās jaunās telpās – atjaunotajā Ugunsdzēsēju depo ēkā Jelgavas ielā 41, 2. stāvā. Savukārt līdzšinējās telpas Lielajā ielā 12, tiks pārdotas izsolē 27.aprīlī.

Ilze Zandberga, ALTUM Kurzemes reģiona vadītāja: "Arvien vairāk klientu apkalpošanu veicam attālināti un sekojam klientu vajadzību ritmam, tāpēc no telpām pašā Liepājas centrā pārceļamies uz kompaktākām telpām Jaunliepājā. Tas ir ekonomiski gudrs lēmums, kas ļaus mums strādāt atjaunotā, energoefektīvākā ēkā ar moderniem tehniskiem un vizuāliem risinājumiem. Domājot par klientu ērtību, jaunais birojs atrodas ļoti ērtā lokācijā, ar iespēju novietot automašīnu bezmaksas autostāvvietā."

ALTUM Kurzemes reģionālajā centrā ikviens var saņemt konsultāciju par iespējām, kādas valsts piedāvā biznesa uzsākšanai un attīstīšanai, par finansējumu daudzdzīvokļu māju siltināšanai no Eiropas fondu līdzekļiem, valsts atbalstu mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem un jaunajiem speciālistiem, kā arī par īpašām atbalsta programmām lauksaimniekiem.

Konsultāciju Kurzemes reģionālajā centrā aicinām iepriekš pieteikt, rakstot e-pastu uz kurzeme@altum.lv vai zvanot pa tālr. 22035863 vai 25602061.

Par ALTUM
Attīstības finanšu institūcija ALTUM ir Latvijas valstij piederoša kapitālsabiedrība, kas ar valsts atbalsta finanšu instrumentu palīdzību sniedz atbalstu noteiktām mērķa grupām finanšu instrumentu veidā (aizdevumi, garantijas, ieguldījumi riska kapitāla fondos u.c.), konkrētu programmu ietvaros papildinot to arī ar nefinanšu atbalstu (konsultācijas, mentorings), kā arī realizējot citas valsts deleģētas funkcijas. 2017. gada jūnijā ALTUM saņēma starptautiskās kredītreitingu kompānijas Moody’s ilgtermiņa kredītreitingu Baa1 valsts kapitālsabiedrībai, kas apliecina ALTUM stabilo finanšu situāciju. Savukārt 2017. gada 24. oktobrī ALTUM obligācijas tika iekļautas regulētajā tirgū - biržas Nasdaq Riga Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā. ALTUM saņēma Nasdaq Baltic Awards 2019 balvu nominācijā "Biržas gada notikums Latvijā".