Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā ir atvērti, slēgti  vai mainījuši atrašanās vietu.

Rudenī Liepājā atvērtas vairākas tirdzniecības  vietas, kā arī darbu uzsākuši pakalpojumu sniedzēji. Vairāki no tiem atrodas Lielajā ielā, tostarp arī tirdzniecības namā “Kurzeme”, kur pēc veikala 1.stāva rekonstrukcijas atvērta grāmatnīca “Polaris”, mobilo telefonu un aksesuāru veikals “Mobium” un ziepju veikals – darbnīca “Body&Spirit”.

Jau rakstījām, ka Lielajā ielā 4 kopš 15.septembra no jauna atvērta “Beķereja”, kur nopērkams jau ierastais konditorejas sortiments – svaigas, siltas smalkmaizītes, plātsmaizes, biezās picas, kūkas, un apmeklētājiem tiek piedāvāts arī sabiedriskās ēdināšanas pakalpojums – dažādi salātiņi, pankūkas, kotletes, dienas zupa.

Savukārt Lielajā ielā 12 durvis vēris Liepājā ražotas veļas veikals “V.I.P.A. Outlet”.

Mazliet tālāk no centra, Zemnieku ielā 4, SIA“Liepājas Stikla serviss” piedāvā iegādāties stiklu, un arī stiklinieka pakalpojumus: stikla piegriešanu, urbšanu, slīpēšanu, spoguļu piegriešanu, iestiklošanas darbus.

Par savu labsajūtu liepājnieki turpmāk var parūpēties arī masāžas salonā “Lenora” Rudzu ielā 4C, kur darbojas sertificēta masiere un nagu kopšanas speciāliste, savukārt automašīnu apkopi piedāvā autoserviss “Solgar Garage” Pļavu ielā 5.

Darbojas arī kurjerpasta “Venipak Latvija” terminālis Liepājā, Cukura ielā 1. Uzņēmums nodrošina ātro piegāžu pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, pārējā Eiropā un citur.

Pumpura ielā 5 apmeklētājus no septembra beigām gaida jauns restorāns – “Fifht Bud”, kas turklāt priecē ar apmeklētājiem draudzīgu darba laiku, atsevišķās dienās pat līdz pusnaktij.

Divi veikali tagad meklējami citur – aizkaru veikals “La-Na” no Pasta ielas pārcēlis darbību uz Rakstvežu ielu 16, savukārt zirglietu veikalu “Kentaurs” tagad var atrast Raiņa ielā 27.

Jau kādu laiku darbu Liepājā pārtraucis mēbeļu veikals “Zunda”, kas atradās Kūrmājas prospektā.

Raksts tapis sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu". Par izmaiņām savā darbībā firmas aicinātas ziņot pa tālruni 634204444.