Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā ir atvērti vai mainījuši atrašanās vietu.

Iepriekšējā mēneša laikā vairāki uzņēmumi Liepājā piedzīvojuši pārmaiņas. Tirdzniecības centrā "Baata", Klaipēdas iela 104C, vietu sev atraduši divi tirgotāji – sācis darboties optikas salons "Elegant Optics" un bižutērijas veikals "Mika".

Savukārt pieci uzņēmumi ir sākuši vai paplašinājuši darbību Liepājas centrā un tā tuvumā. Veidenbauma ielā 5 durvis vērusi kafejnīca "Zelta ola", kuras apmeklētājiem ir iespēja nobaudīt īpašo piedāvājumu – dažādas pankūkas plašā izvēlē. Pilsētas iedzīvotājus, kas plāno kādu ceļojumu, gaida tūrisma birojā "Dream tours" Brīvības ielā 9.

Graudu ielā 27/29 atvērts lietoto apģērbu veikals "Briku–Braku", bet veikals "Stuff4U" Bāriņu ielā 13 paplašinājis darbību un tagad piedāvā iegādāties arī lietotas mēbeles, traukus, interjera priekšmetus un velosipēdus. Peldu ielā 5 tagad var nopirkt Latvijas preci – veikalā "OR mēbeles" tirgo Latvijā ražotus matračus un gultas.

Dažus pakalpojumu sniedzējus un veikalus apmeklētāji tagad var meklēt citās vietās. Komisijas preču veikals, kas atradās Pļavu ielā 9 pārcēlies uz centru un tagad meklējams Pasta ielā 13. Toties automazgātuve, kas savus pakalpojumus piedāvāja Baznīcas ielā 25, šobrīd darbojas Pļavu ielā 5.

Tie, kam nepieciešams pirkt vai pārdot īpašumu, uzņēmumu "Steel Holding" turpmāk var atrast Lielajā ielā 11. "Jūsu lombards" klientiem arī turpmāk būs atrodams Peldu ielā, tikai ielas pretējā pusē – Peldu ielā 12.

Graudu ielā 40 slēgts veikals "Effect", bet, kā vēsta uzraksti skatlogos, drīzumā tur sāks darbību cits veikals. Slēgts arī veikals "1000 sīkumi" Kungu ielā 2.

Raksts tapis sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu". Par izmaiņām savā darbībā firmas aicinātas ziņot pa tālruni 634 204444.