Bijušās Hipotēku un zemes bankas nekustamo īpašumu uzņēmums "Hiponia" nolēmis pārdod tirdzniecības centru "Baata". Cena to ierindo Liepājā nopērkamo īpašumu galvgalī.

Portālā ss.lv 2.martā ievietotais sludinājums liecina, ka tirdzniecības centru "Baata" iespējams iegādāties par 4 miljoniem eiro jeb 518,81 eiro par kvadrātmetru. Līdz šim ēka Kūrmājas prospektā 8/10 tieši par 4 miljoniem bija dārgākais piedāvātais objekts Liepājā.

Kā teikts sludinājumā par "Baatu", divstāvu tirdzniecības centrs atvērts un veiksmīgi darbojas kopš 2009.gada, tajā ir vairāk nekā 30 tirdzniecības vietu, t. sk. veikali, pakalpojumu sniedzēji un restorāns. Kopējā platība ir 7710,4 kvadrātmetri, zemesgabala platība – 11 847 kv.m.

Kādēļ tirdzniecības centrs tiek pārdots un vai tas ir labs investīciju objekts? To portālam skaidro "Hiponia" Nodrošinājuma realizācijas daļas vadītāja Santa Blūma: "Nekustamais īpašums Klaipēdas ielā 104C ir SIA "Hiponia" īpašumā kopš 2011.gada nogales, kad to iegādājāmies no SIA "RV Projekts". SIA "Hiponia" pamatdarbība ir nekustamo īpašumu realizācija, tādēļ uzsākam šī objekta pārdošanu, līdzīgi kā to darām ar pārējiem īpašumiem no sava portfeļa. Tirdzniecības centra pārdošanas cena tika noteikta, ņemot vērā tirgus vērtību, noslodzi, kā arī darbības rezultātus. Tirdzniecības centra noslodze ir 94 procenti, tas dod peļņu un ir labs investīciju objekts. Objekts ir pārdošanā kopš februāra vidus un ir jau vairāki interesenti."
 
Santa Blūma arī informēja, ka vēl Liepājā SIA "Hiponia" pieder vairāki investīciju objekti – viesnīca Toma ielā 46 (pārdošanas cena 248 000 eiro), biroju ēka Graudu ielā 45 (750 000 eiro), biroju ēka Friča Brīvzemnieka ielā 52 (310 000 eiro), kā arī vairāki dzīvokļi un zemes gabali, kopumā ap 60 objektiem.