SIA "Hiponia" ir noslēgusi veiksmīgu darījumu un tikusi vaļā no diviem nekustamiem īpašumiem – Graudu ielā 45 un Friča Brīvzemnieka ielā 52.

Nekustamie īpašumu pārdoti par kopējo summu 870 000 eiro, informēja "Hiponia" pārstāvis Guntis Kārkliņš.

Nekustamais īpašums Liepājā, Graudu ielā 45, sastāv no administratīvās ēkas ar kopējo platību 2545,9 m2 un zemesgabala ar kopējo platību 640 m2. Nekustamais īpašums Friča Brīvzemnieka ielā 52, sastāv no zemes gabala 1571 m2 platībā un divām biroja ēkām. Viena no ēkām ir 3-stāvu biroja administratīva ēka ar kopējo platību 1000,9 m2, bet otra ēka ir 1-stāvu biroja ēka ar kopējo platību 67,3 m2.

Pretendenti savus piedāvājumus nekustamo īpašumu Graudu ielā 45 un Friča Brīvzemnieka ielā 52, Liepājā, iegādei varēja iesniegt, sākot no šā gada marta. Kopumā tika saņemti piecu pretendentu intereses apliecinājumi, gan iegādāties katru nekustamo īpašumu atsevišķi, gan abus kopā.

SIA "Hiponia" izvērtēja nekustamo īpašumu iegādes piedāvājumus un noslēdza saimnieciski izdevīgākos pārdošanas darījumus attiecīgi ar SIA "Brīvzemnieka nams" un SIA "Graudu 45". Pircēji samaksu par nekustamajiem īpašumiem ir veikuši, un nekustamo īpašumu iegādes darījumi ir pabeigti.

SIA "Hiponia" šobrīd investoriem piedāvā iegādāties vienu no lielākajiem un modernākajiem Liepājas tirdzniecības centriem "baata". Divstāvu tirdzniecības centra veikali aizņem gandrīz 8000 kv.m. tirdzniecības platību. Tirdzniecības centrs atvērts un veiksmīgi darbojas jau kopš 2009. gada 30. aprīļa. Savā darbības laikā tas ir kļuvis par vienu no liepājnieku iecienītākajām iepirkšanās un brīvā laika pavadīšanas vietām. Par šo īpašumu interesi ir izrādījuši vairāki potenciālie investori, šobrīd Hiponia izvērtē izteiktos iegādes piedāvājumus.

Ar visu nekustamo īpašumu piedāvājumu var iepazīties SIA "Hiponia" mājaslapā www.hiponia.lv.