Vecā gada nogalē Uzņēmumu reģistra Liepājas reģionālā nodaļa Vecajā ostmalā 40 bija slēgta sakarā ar pārcelšanos uz jaunām telpām.

No 2.janvāra Uzņēmumu reģistra Liepājas reģionālo nodaļu var meklēt jaunā vietā – Graudu ielā 27/29 (ieeja no Dīķa ielas).

Pirms tam iestāde nomāja telpas ēkā Vecajā ostmalā 40. Kā portālu informēja šīs ēkas galvenā rezidenta – viesnīcas "Promenade Hotel" – valdes locekle un vadītāja Inese Židele, "Promenade Hotel" īpašniece SIA "Promenade Hotel" iecerējusi arī 2018. gadā turpināt viesnīcas paplašināšanu.

"Veicam apjomīgas investīcijas viesnīcas attīstībā. Esam izveidojuši modernu SPA centru, izbūvējuši jaunus apartamentus. Viesnīcas kopējais numuru skaits šobrīd sasniedzis piecdesmit. Arī 2018. gadā plānots turpināt viesnīcas paplašināšanu. Viesnīcas daļā, kur šobrīd atrodas biroji, tiks izbūvēti jauni apartamenti. Tie būs daudz plašāki un būs paredzēti viesiem, kas brauc uz Liepāju atpūsties kopā ar ģimenēm,"

Iepriekš Židele jau sacīja, ka "pēdējo trīs gadu laikā viesnīcas attīstībā investēts nepilns miljons eiro. Tas arī izskaidro to, ka iepriekšējos gados viesnīca ir strādājusi ar zaudējumiem. Šobrīd redzam, ka veiktās investīcijas lēnām, bet pakāpeniski rezultējas viesnīcas atpazīstamībā un apgrozījuma pieaugumā gadu no gada. Viesnīca rada arī pozitīvu efektu kopējā tūrisma plūsmā uz Liepāju."