Pieczvaigžņu viesnīca "Promenade Hotel" aizvadīto gadu noslēgusi ar 1,8 miljonu eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 18 % vairāk nekā gadu iepriekš.

Uzņēmums guvis peļņu 25 tūkstošu eiro apmērā. Nodokļos Latvijas valsts budžetā viesnīca pērn nomaksāti 381 956 eiro.

Gada laikā apkalpoto viesu vidū vairāk nekā 60 % bijuši no Latvijas un ap 40 % – no citām valstīm. Atpūtnieku vidū ap 6 % ieradušies no kaimiņvalsts Lietuvas, ap 5 % – no Vācijas, ap 4 % no Dānijas un tikpat daudz no Zviedrijas, ap 3 % – no ASV. Ap 2 % bijuši viesi no Krievijas, viesnīcu apmeklējuši arī atpūtnieki no Somijas, Lielbritānijas Šveices u.c. valstīm.

Viesnīca pieder Kesenfeldu ģimenei. Aizvadītajā gadā būtiskas investīcijas ieguldītas viesnīcas paplašināšanā un arī telpu modernizācijā. Izbūvēti papildu pieci klasiskās kategorijas un trīs luksus kategorijas numuri, numuriņu skaitam kopumā pašlaik sasniedzot 58. Tāpat modernizētas viesnīcas konferenču zāles.

"2018. gads viesnīcai bijis nozīmīgs – paplašināts numuriņu klāsts, modernizētas telpas, un uzņemti viesi no teju 50 pasaules valstīm. Cauru gadu viesnīcā labprāt atpūšas viesi no Latvijas, bet vasaras sezona ir laiks, kad uzņemam visvairāk ārzemnieku," komentē Aigars Kesenfelds.

2018. gads viesnīcai "Promenade Hotel" noslēdzies arī ar vairākiem nozīmīgiem apbalvojumiem – gan vietēja, gan starptautiska mēroga. Iegūta Kurzemes tūrisma balva "Lielais Jēkabs 2018" nominācijā Dizaina naktsmītne Kurzemē, viesnīca apbalvota ar "Guest Review Awards 2018" (vērtējums 9,2) no vietnes www.booking.com, kā arī nominēta "TripAdvisor" apbalvojumam  "Hall of Fame 2018 Certificate of Excellence".

Kesenfeldu ģimene Liepājā atvērusi arī otru dizaina viesnīcu "Art Hotel Roma" ar pašmāju mākslinieku oriģināldarbiem. Viesnīca oficiāli atklāta 1. jūnijā.

"Promenade Hotel" ir pieczvaigžņu superior klases dizaina viesnīca ar 58 gan standarta, gan luksus klases numuriņiem, plašām konferenču telpām, SPA centru un fitnesa zonu. Viesnīcā pieejams restorāns un bārs, kā arī mākslas galerija ar vēsturiskiem arhitektūras elementiem. Par viesu komfortu viesnīcā rūpējas 65 darbinieki.