Trešdien, 13.martā, no pulksten 12 līdz pulksten 18 viesnīca "Promenade Hotel" aicina ikvienu interesentu uz atvērto durvju dienu viesnīcas SPA centrā.

"Sagaidot SPA centra trīs gadu jubileju, esam nolēmuši liepājniekiem un citiem interesentiem atvērto durvju dienas ietvaros dot iespēju ielūkoties viesnīcas SPA centra darbībā," pastāstīja "Promenade Hotel" pārdošanas vadītājs Jānis Siliņš.

"Promenade Hotel" SPA sniedz iespēja atklāt mierpilnu klusumu, baudīt nesteidzīgu atpūtu un smelties jaunus spēkus. Par viesu labsajūtu SPA centrā rūpējas zinoši un pieredzējuši speciālisti, kas katru procedūru prot pārvērst patiesā baudījumā prātam, ķermenim un garam.

Atvērto durvju dienā apmeklētājiem būs iespēja ne vien iepazīt SPA centra atmosfēru, bet arī satikt un iztaujāt centra speciālistes – kosmetoloģi Naģeždu Karlsoni, masieres Aigu Pakalniņu un Daci Rolavu, kā arī  iepazīties ar vienu no inovatīvākajiem un profesionālākajiem vācu kosmētikas zīmoliem – "Babor Cosmetics", ar kuru strādā viesnīcas SPA centrs. "Babor" ir viens no pirmajiem Vācijas kosmētikas uzņēmumiem, kas guvis autorizētas tiesības farmaceitisko kosmētikas līdzekļu līniju izgatavošanai saskaņā ar GMP (Good Manufacturing Practices) sertifikāta standartiem, kas apliecina ražoto produktu augsto kvalitāti.

Savukārt restorāns "Piano" būs parūpējies par gardām uzkodām.

SPA centra trīs gadu jubilejas ietvaros viesnīcā "Promenade Hotel" līdz marta beigām ir īpašs piedāvājums par 99,00 eiro. Piedāvājumā iekļauta nakšņošana divām personām vienu nakti superior klases numurā, glāze vīna un kūka katram viesim restorānā "Piano", saunas, tvaika pirts un fitnesa zāles apmeklējums pirms vai pēc procedūras, relaksējošas muguras masāžas (40 min), kā arī bufetes brokastis restorānā "Piano".

Rezervācijām – (+371) 634 88288, info@promenadehotel.lv