Šonedēļ Liepājas būvvalde izsniegusi būvatļauju Jūras ielā 22 esošās viesnīcas "Bura" ēkas pārbūvei.

Pērn ēku, kura jau ilgstoši meklēja jaunus saimniekus, iegādājās SIA "Kurzemes koki" (īpašnieki Gita Stankus un Ainars Jansons), un drīz vien pēc jauno īpašnieku pasūtījuma arhitekts Agris Padēlis-Līns ķērās pie ēkas pārbūves projekta izstrādes.

Gita Stankus irliepaja.lv apliecināja, ka jaunie īpašnieki ēkā turpinās agrāko – viesnīcas un restorāna – tradīciju, taču pagaidām neko sīkāk atklāt vēl nevēlējās.

Pilsētas galvenais arhitekts Indulis Kalns irliepaja.lv atzina, ka projektēšanas nosacījumi ir izpildīti un šonedēļ izsniegta būvatļauja viesnīcas ēkas pārbūvei.

Pēc Kalna sacītā iecerētā pārbūve ļauj atpazīt arhitekta Agra Padēļa-Līna rokrakstu, kāds tas vērojams visos līdzšinējos viņa objektos.

"Agris perfekti saprot, kā ēku iekļaut pilsētvidē. Iecerēts mūsdienīgs objekts, kas apkārtējo ainavu, ko jau iezīmējusi koncertzāle "Lielais dzintars", papildinās ar augstvērtīgu arhitektūru."

Arhitekts Agris Padēlis-Līns irliepaja.lv pastāstīja, ka ēka izskatīsies pavisam citādi, un tai būs arī mansarda stāvs ar slīpu jumtu.

Padēlis-Līns ir arī viesnīcas interjera autors.

"Būs skaisti," irliepaja.lv apliecināja arhitekts.