Piektdien, 17. novembrī, pulksten 12 nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls "Elvi", kas 100% pieder latviešu uzņēmumiem, atvērs jaunu tirdzniecības vietu Liepājā, Zemnieku ielā 60. Šis ir jaunā "Elvi" franšīzes partnera SIA "Skarleta" pirmais veikals "Elvi" tīklā, tas iekārtots vairāk nekā 500 kvadrātmetru platībā, portālu informēja "Elvi" sabiedrisko attiecību nodaļa.

"Novembris Latvijai vēsturiski ir ļoti zīmīgs mēnesis, un arī mūsdienās novembrī daudz biežāk nekā citkārt sabiedrībā aktualizējas patriotisma jautājumi. Latvija ir tik stipra, cik stipri ir tās cilvēki un uzņēmumi. Tāpēc esmu priecīga, ka tieši dienu pirms Latvijas dzimšanas dienas latviešu tirgotāju ģimeņu izveidotā veikalu tīkla "Elvi" saimē varam atvērt jaunu veikalu Liepājā," stāsta SIA "Elvi Latvija" valdes locekle Laila Vārtukapteine. "Šis ir mūsu jaunā franšīzes partnera SIA "Skarleta" pirmais "Elvi" zīmola veikals. SIA "Skarleta" izvērtējot tirgus situāciju, zīmola potenciālu un franšīzes devēja piedāvāto pakalpojumu klāstu, ir izvēlējies pievienoties ELVI tīklam," apstiprina Laila Vārtukapteine.

Veikala atvēršanas svētkos apmeklētājiem būs iespēja saņemt dāvanas, griezt laimes ratu, baudīt dažādu produktu degustācijas un pārsteigumus. Tā kā zīmols "Elvi" jau vairākus gadus ir arī sporta kluba "Liepājas basketbols" atbalstītājs, atvēršanas svētkos piedalīsies arī Liepājas basketbolisti, kas tiksies ar faniem, dalīs autogrāfus un piedalīsies laimes ratā izlozēto dāvanu pasniegšanā. Jaunais veikals "Elvi" Liepājas iedzīvotājiem un viesiem piedāvās iecienītākos pašmāju un ārvalstu zīmolu produktus, izdevīgus cenu piedāvājumus un dažādas akcijas. Tāpat tur būs nopērkama arī karsta kafija līdzņemšanai, gardi salāti, "Elvi" kulinārijas izstrādājumi un svaigi ceptas smalkmaizītes.

"Elvi" zīmols jau 23 gadus nodrošina franšīzi vietējiem pārtikas tirdzniecības uzņēmumiem, garantējot saviem partneriem vienotas iepirkuma cenas, centralizētu svaigo un iepakoto preču loģistiku visā Latvijā plašu IT un mārketinga atbalstu, palīdzību veikala ikdienas darbā un plaša profila atbalstu uzņēmuma attīstības pasākumiem. Zīmols "Elvi" orientēts uz ilgtspējīgu attīstību, investējot resursus gan tirdzniecības vietu modernizēšanā, gan sadarbībā ar vietējām kopienām. Nozīmīgu zīmola vērtību veido arī kvalitatīvs pašu importētās produkcijas sortiments un "Elvi" privātās preču zīmes produkti – lielisks kulinārijas un konditorejas produktu klāsts.