Otrdien, 30.augustā, tika atklāts Liepājā pirmais "SPAR Latvija" veikals, kas atrodas Liepājā, Zemnieku ielā 60. Tirdzniecības vietas atklāšanā piedalījās Nīderlandes vēstniece Klaudija M.N. Pīterse, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš, "SPAR Latvija" valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers un SIA "SKARLETA" valdes loceklis Artūrs Gabaliņš. Tas ir vidēja izmēra piemājas veikals (672 m2) ar visām ikdienā nepieciešamajām precēm, kurā atrodas arī beķereja un svaigās gaļas tirdzniecības zona. Lai veicinātu kultūras dzīvi pilsētā, veikala iekštelpās atklāta siena, kas veltīta Liepājas koncertzālei "Lielais dzintars", informē "SPAR Latvija" komunikācijas konsultante Lelde Bukovska.

"Man ir patiess prieks apmeklēt "SPAR" veikala atklāšanu šeit – bizness, kas ir īsts holandiešu veiksmes stāsts. Šis ir lielisks piemērs spēcīgajām saitēm, kas pastāv starp Nīderlandi un Latviju. Par spēcīgām tirdzniecības saitēm, kas aizsākās pat pirms astoņiem gadsimtiem. Un par stiprajām diplomātiskajām saitēm, jo pagājušajā gadā mēs atzīmējām 100. gadadienu kopš diplomātisko sakaru nodibināšanas starp Nīderlandi un Latviju. Tas noteikti ir svinēšanas vērts," stāsta Nīderlandes vēstniece Klaudija M.N. Pīterse.


Liepājā ir pieejams plašs "SPAR" preču zīmes sortiments. Veikala plauktos atradīsies gan zīmola ekonomisko, gan premium, bio un eco līniju produkti – bakalejas preces, kafija un tēja, dažādi dzērieni, saldumi, konservēti produkti, kā arī nepārtikas preces. Tāpat veikalā varēs iegādāties preces no Baltijas iecienītākajiem ražotājiem un zīmoliem, kā arī svaigus produktus no vietējiem Latvijas uzņēmumiem. Veikalā kopumā strādās 12 darbinieki, no kuriem trīs jauni darbinieki tiks pieņemti darbam beķerejā un svaigās gaļas zonā.

"Ņemot vērā, ka "SPAR" veikals darbojas jau 90 gadus, tam ir liela pieredze mazumtirdzniecības jomā, un mums ir liels gods un gandarījums atvērt veikalu arī Liepājā. Ceru, ka liepājnieki un citi apkārtnes iedzīvotāji kļūs par mūsu regulārajiem klientiem," saka valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers.

Šobrīd Latvijā darbojas divas "SPAR" tirdzniecības vietas – Saldū un Liepājā, bet tuvākajā laikā plānots atvērt veikalus arī citviet. Pircēju galvenie ieguvumi, apmeklējot "SPAR" tīkla veikalus Latvijā, ir patīkama iepirkšanās vide, augstas kvalitātes apkalpošana, svaigi produkti un konkurētspējīgs piedāvājums.

"Paldies vēstnieces kundzei, kura ir apmeklējusi Liepāju tieši šodien, kā arī liels paldies "SPAR" tīklam par ienākšanu Liepājā, tādā veidā paplašinot iepirkšanās iespējas pilsētniekiem," teic Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš.


Par "SPAR"
"SPAR" ir pasaulē vadošā autonomā pārtikas mazumtirdzniecības ķēde. Uzņēmums uzsāka darbību 1932. gadā ar vienu veikalu Nīderlandē, savukārt patlaban tīklā darbojas vairāk nekā 13 500 veikali 48 pasaules valstīs, ik dienas apkalpojot 14,5 miljonus klientu. 2020. gadā tika atvērts 181 jauns veikals un sasniegts 39,8 miljardu eiro apgrozījums. Vairāk par "SPAR Latvija" – www.spar.lv.