Publicitātes foto


No 6. jūlija katru nedēļas nogali visi mīļi aicināti uz "Atvērto durvju dienu Tirgoņu ielā". Sestdien no pulksten 10 līdz 16 Tirgoņu iela būs satikšanās vieta ne tikai vietējiem, tūristiem un garāmgājējiem, bet arī vietējo amatu meistariem un ražotājiem. Nāc un ieskaties, kas uz šīs ielas dzīvo un izbaudi dažādas garšas, piesēdi uz brīdi un pakavējies ziepju burbuļu mākonī!

Liepājā būs retais, kurš nezinās, ka pilsētas centru ar tirgu savieno Tirgoņu iela, vai kā vairumam patīk dēvēt – Gājēju iela. Veikaliņa "MansPirkums" saimnieki ir uzrunājuši uzņēmējus visas ielas garumā atvērt savas durvis un paskatīties vienam uz otru, un galvenokārt, lai apmeklētājiem parādītu cik dažāda ir šī iela. Pasākuma dienā visas ielas garumā veikaliņi būs atvēruši savas durvis un iznāks ārā ar savu piedāvājumu. Bērni varēs izgreznot Tirgoņu ielas bruģi sākot no studijas "Auch", izrotāties ar glitter tetovējumiem vai iegūt hennas zīmējumu, informēja "Manspirkums.lv" valdes loceklis Mārtiņš Lubāns.

Sestdien skanēs mūzika, smaržos kafejnīcā "Sakta" tikko ceptie kruasāni un ciabatas maize, veikaliņā "MansPirkums" notiks veselīgo kokteiļu un smūtiju degustācijas, varēs iegādāties Liepājas makarūnus un būs iespēja veikt pasūtījumus gardajiem Ādlera rudzu klaipiņiem, tāpat varēs ieskriet pēc veselīgiem našķiem vai tūlītēja patēriņa augļu trauciņiem. Pavisam citā vietā tiks gatavotas sāļās hotdog vafeles, bet saldumu mīļiem – sirsniņu vafeles un Bumbiņlimonāde. Eksotiskākām garšām iesakām iegriezties jaunatvērtajā "Wok & Curry Liepāja", kur piedāvājumā atradīsiet indiešu virtuves nianses.

Pilnā jaudā griezīsies cukurvates aparāts un pavisam neparasts pankūku ritenis, kur uz vietas tiks gatavotas saldās, zeltaini plānās pankūkas, kuras pasniegs ar dažādām saldajām mērcēm. Durvis tiks vērtas plašāk un šajā reizē būs iespēja iegādāties svaigo pavasara medu, mirdzošos dzintara akmentiņus, koka dizaina raketes un dabīgo kosmētiku, austus un adītus tekstila apģērbus un aksesuārus.

Dodoties tālāk, uzzināsiet, ka šeit darbojas arī "Need-le Art" tetovēšanas salons, "Oriflame" skaistumkopšanas studija, foto salons, nopērkami apavi un mūsdienīgas brilles. Tāpat Tirgoņu ielā mīļi gaidīti arī ķepaiņi, kur pie "Zoo sētas" veikala varēs veldzēt slāpes un saimnieki saņemt bezmaksas paraudziņus.

Visu nemaz nevar izstāstīt un, ja būsi ticis līdz šai vietai, noteikti atnāc un apskaties pats!