SIA "ExpressCredit", kas darbojas ar zīmolu Lombards24.lv, sāk piedāvāt klientiem izmantot pasaulē vadošā naudas pārskaitījuma uzņēmuma "Western Union" pakalpojumus, arī Liepājā.

"Western Union" ir starptautiska kompānija, kas apvieno vairāk nekā 150 gadu pieredzi globālajos finanšu tirgos un jaunākos tehnoloģiju sasniegumus, nodrošinot klientiem ātru, ērtu un drošu naudas nosūtīšanu uz vairāk nekā 500 000 punktiem vairāk nekā 200 valstīs visā pasaulē, informē "ExpressCredit" mārketinga vadītājs Edgars Caune.

No šodienas "Western Union" naudas pārskaitījumus iespējams veikt arī visās 95 Lombards24.lv filiālēs 40 Latvijas lielākajās pilsētās. Liepājā lombarda filiāles atrodas Ķempes 8, Krūmu 32, Lielā 4, Pulkveža Brieža 14 un Tirgoņu 25.

"Esam gandarīti par sadarbības uzsākšanu ar "Western Union", kas tādējādi ļauj mums paplašināt piedāvāto finanšu pakalpojumu klāstu Lombards24.lv klientiem. Ņemot vērā mūsu plašo un pieejamo filiāļu tīklu visā Latvijā, esam pārliecināti, ka ātrie, ērtie un drošie satarptautiskie naudas pārskaitījumi gūs popularitāti gan galvaspilsētas, gan reģionu iedzīvotāju vidū. Tagad ar "Western Union" starpniecību ikvienam būs iespēja ātri, ērti un droši nosūtīt vai saņemt naudu no sev tuviem cilvēkiem, lai arī kurā pasaules valstī viņi atrastos,” uzsver SIA ExpressCredit valdes priekšsēdētājs Agris Evertovskis.

"Atsaucoties uz mūsu klientu vajadzībām saņemt ērti pieejamus un kvalitatīvus finanšu pakalpojumus pēc iespējas plašākā teritoriālā pārklājumā, "Western Union" uzsāk sadarbību ar Lombards24.lv. Tā filiālēm ir ļoti labas atrašanās vietas un darba laiki, kas ir nepieciešams, lai nodrošinātu klientiem visērtāko pieeju "Western Union" pakalpojumiem. Mēs turpināsim attīstīt gan savus pakalpojumus, gan savu pārstāvju ģeogrāfisko pārklājumu diversificēto kanālu tīklu,” saka Konrāds Olšanickis, "Western Union" reģionālais direktors.

Lai nosūtītu vai saņemtu naudu Lombards24.lv filiālēs ar "Western Union" starpniecību, iedzīvotājiem būs jāizpilda attiecīga veidlapa, kā arī jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Jau dažu minūšu laikā pēc pārskaitījuma veikšanas, pateicoties "Western Union" vienotajai sistēmai, kā arī plašajam klientu apkalpošanas tīklam, nosūtītā nauda ir pieejama saņēmējam. Savukārt, rūpējoties par naudas darījuma drošību, katram "Western Union" naudas pārvedumam tiek piešķirts unikāls naudas pārskaitījuma kontroles numurs (MTCN), kas nodrošina naudas pārveduma identificēšanas iespējas un tūlītēju naudas pieejamību norādītajam saņēmējam. "Western Union" naudas pārvedumu pakalpojumus izmanto miljoniem klientu visā pasaulē.