Noslēdzies iepirkuma konkurss par veterinārārsta un farmaceitiskajiem pakalpojumiem pašvaldības dzīvnieku patversmei. Līgums tiek slēgts ar Endiju Venškevicu.

Pašvaldības aģentūras "Nodarbinātības projekti" izsludinātajam iepirkuma konkursam bija pieteicies tikai viens pretendents – Endija Venškevica, piedāvājot 11 532,34 eiro augstu  līgumcenu.

Līgums tiks slēgts uz 12 mēnešiem, no tā parakstīšanas dienas. Arī pagājušajā gadā šos pienākumus veica tieši šī veterinārārste.

Kā iepriekš portālā ziņojām, veterinārārsta galvenie pienākumi būs veikt  dzīvnieka klīnisko izmeklēšanu 72 stundu laikā pēc dzīvnieka nonākšanas patversmē un akūtu situāciju gadījumā spēt sniegt palīdzību dzīvniekam ne vēlāk, kā 8 stundu laikā. Veterinārārstam, ņemot vērā dzīvnieka veselības stāvokli, ja tas ir neārstējami slims vai no gūtajām traumām cieš sāpes, kopā ar patversmes vadītāju, jāpieņem lēmumu par dzīvnieka eitanāziju.

Nepieciešamības gadījumā, piedalīties klaiņojošu suņu izķeršanas darbā, pielietojot tālinjekciju aplikatoru. Kā arī veterinārārstam profesionāli jāspēj izmeklēt jebkurš dzīvnieks, kas nonācis dzīvnieku patversmē, ne tikai suņi un kaķi, bet, iespējams, arī mājlopi un putni, kā arī savvaļas dzīvnieki.

Nolikumā paredzēts, ka iepirkuma līguma darbības laikā plānots izmantot veterinārārsta un farmaceitiskie pakalpojumus 250 kaķiem un 100 suņiem (skaitlis ir aptuvens, ņemot vērā 3 iepriekšējos gadus).