No 1. septembra Liepājas muzejs Kūrmājas pr. 16/18 un Liepājas 17.–19. gs. interjera muzejs "Hoijeres kundzes viesu nams" Kungu ielā 24 atgriežas pie ierastā darba laika. Rudens un ziemas sezonā Liepājas muzejs un tā filiāle apmeklētājiem būs atvērta no trešdienas līdz svētdienai, no pulksten 10 līdz 18, bet pirmdienās un otrdienās muzejs – slēgts.

Pateicoties Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) un Liepājas pašvaldības aģentūras "Nodarbinātības projekti" iespējai piedāvāt skolēniem darbu vasarā, aktīvajā tūrisma sezonā Liepājas muzejs bija atvērts katru dienu, bet Liepājas interjera muzejs – no otrdienas līdz svētdienai.

Projekta ietvaros abos muzejos kopumā strādāja 36 jaunieši. Katru mēnesi 12 jaunieši muzejā strādāja gan par ekspozīcijas uzraugiem-dežurantiem, gan veica apkopēju pienākumus, gan piedalījās muzeja krājuma nodaļas darbā.

Liepājas muzejs vēl jauniešiem turpināt labi iesākto un sekmes, uzsākot jauno mācību gadu!

Septembrī Liepājas muzejā Kūrmājas pr. 16/18 skatāmas trīs izstādes: anfilādē līdz 10. septembrim skatāma Artura Pērkona fotoizstāde "Skices", mazajā izstāžu zālē līdz 24. septembrim izstādē "Stikla sajūta" aplūkojami stikla mākslas darbi, ko veidojuši desmit dažādu paaudžu ievērojamākie Baltijas stikla mākslinieki no Latvijas un Lietuvas kopā, bet vēl tikai līdz 10. septembrim Liepājas muzeja lielajā izstāžu zālē – krāšņā vēsturisko tērpu izstāde "Mirklis pirms. Kāzu tērpi 19. gs. sākums–20. gs. otrā puse", kas veidota sadarbībā ar Aleksandra Vasiļjeva fondu.

Savukārt svētdien, 10. septembrī no pulksten 17 Liepājas muzejā ikviens ir aicināts svinēt "Tēva dienu Liepājā". Šajā vakarā ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs tēvi un bērni, kā arī uz portretu zīmēšanas meistardarbnīcu aicinās māksliniece Elita Patmalniece.

Uzzināt par Liepājas muzeja aktualitātēm iespējams, apmeklējot muzeja mājaslapu vai sekojot muzeja aktivitātēm sociālajos kontos Facebook  ŠEIT un ŠEIT, kā arī Instagram ŠEIT un ŠEIT.

Uz tikšanos Liepājas muzejā!