Tūrisma nozares pārstāvji aicināti uz diskusiju par vietējo un ārvalstu tūristu uztveres un uzvedības atšķirībām un to ietekmi uz lauku tūrisma biznesu.

Kā informē organizatori, 28. janvārī pulksten 16 – 18 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centrs sadarbībā ar reģionālajām tūrisma asociācijām organizē diskusijas vakaru "Vietējo un ārvalstu tūristu uztveres un uzvedības atšķirības, to ietekme uz lauku tūrisma biznesu". Pieteikšanās līdz 26. janvārim.

Diskusijai aicināti pieteikties nozares eksperti, tūrisma uzņēmumu vadītāji un reģiona tūrisma un viesmīlības nozarē strādājošie!

Tēmas aktualitāti komentē Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centra vadītājs un diskusijas moderators Ēriks Lingebērziņš: "Svarīgs tūrisma attīstības priekšnoteikums ir tūrisma uzņēmēju zināšanas, spēja identificēt dažādiem tūristiem nepieciešamo un piedāvāt to, ko viesis sagaida. Pieaugoša ārvalstu tūristu interese par Latvijas lauku tūrisma produktiem nosaka nepieciešamību ievērot ārvalstu tūristu uztveres un uzvedības atšķirības, to ietekmi uz patērētāju apmierinātību par saņemto pakalpojumu, tādējādi nodrošinot Latvijas kā tūrisma galamērķa konkurētspēju. Šie ir jautājumi, par ko diskutēs Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centra pārstāvji, nozares eksperti, tūrisma uzņēmumu vadītāji un reģiona tūrisma un viesmīlības nozarē strādājošie!"

Diskusijā kā eksperti piedalīsies: Aigars Laugalis,  viesnīcas un kroga "Jūrnieka ligzda" saimnieks, un Alija Samoilova, restorāna “Upe" vadītāja.

Par dalību pasākumā lūdzam informēt līdz 2014. gada 26. janvārim, rakstot Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāles vadītājai Agnesei Getautei-Zariņai uz e-pastu: agnese.getaute@turiba.lv vai zvanot pa tālr. 26413495.

Ē. Lingebērziņš informē, ka diskusijas vakari šomēnes notiks arī citviet Latvijā. 21. janvārī nozares pārstāvji diskutēs un dalīsies pieredzē Talsos, savukārt 23. janvārī – Cēsīs.