15. maijā viesnīcas "Jūrnieka ligzda" direktors Aigars Laugalis bija noorganizējis Latvijā labi pazīstamo pavārmeistaru Ērika Dreibanta un Mārtiņa Sirmā meistarklasi.

Tajā dažādus ēdienu pagatavošanas knifiņus varēja uzzināt Liepājas puses labāko restorānu un krogu pavāri. Meistarklase bija veltīta tieši zivju ēdieniem, jo Liepājas pusē vasarā būšot atkal pieprasīts un populārs produkts. 

Abi pavārmeistari ne tikai praktiski demonstrēja dažādu ēdienu gatavošanu, bet arī dalījās ar savu pieredzi attiecību veidošanā ar klientiem. Ēriks Dreibants atnākušajiem pastāstīja, ka jāizmanto jaunās komunikācijas iespējas, tostarp Twitter mikroblogs, lai uzturētu atgriezenisko saiti gan ar esošiem, gan topošiem klientiem. Rīgas pavārmeistars atklāja, ka nevajag pārņemt lielo uzņēmumu slikto praksi, kad mikroblogā tiek publicētas sausas un garlaicīgas ziņas, kuras reti kuram ir interesantas. Jācenšas būt atklātiem un nebaidīties dalīties ar noslēpumiem. Arī Mārtiņš Sirmais bija gatavs pastāstīt savus iespaidus, sakot, ka daudzi jau izbaudījuši Francijas un Spānijas pilis, virtuvi un ierastos tūristu maršrutus, tāpēc daudzi ārzemnieki labprāt meklē zemes, kurās izbaudīt jaunas emocijas. Viena no tām nacionālās virtuves.

Savukārt viesnīcas direktors Aigars Laugalis portālam atklāja, ka gaidāms jaunums "Jūrnieku ligzdas" kroga apmeklētājiem. Proti, tikšot atklāta jauna terase, kurā tikšot grillēti dažādi ēdieni tieši svaigā gaisā apmeklētāju acu priekšā.

Pilns meistarklases video pieejams te: https://www.youtube.com/watch?v=gKl0kaW_jeA