Saistībā ar "ABLV bank" izvirzītajām smagajām apsūdzībām divdomīga kļuvusi arī bakas meitasuzņēmuma "AmberStone Hotels" iecere par SPA kompleksa būvi Liepājā.

Portāls irliepaja.lv lūdza Liepājas mēra Ulda Seska kometāru un atbildes uz jautājumiem:

Vai šajos apstākļos pašvaldība uzskata par iespējamu turpināt līgumattiecības ar bankas meitasuzņēmumu, kurš solīja SPA kompleksu Zvejnieku alejā 11? Vai vispār ir cerība, ka tik ilgi velkot garumā šo projektu, projekta attīstītājs tiešām ir ieinteresēts to būvēt? Varbūt ir jēga atbrīvot vietu citiem potenciāliem SPA būvniekiem?

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks:
"Attiecībā uz to, kā šie pēdējo dienu finanšu jomas skandāli ietekmēs ar Liepājas vārdu saistītos projektu, es varu atbildēt tikai vienu: skatīsimies. Notikušais, protams, liek arī mums uzmanīgi sekot līdzi notikumu gaitai par potenciālo Liepājas SPA viesnīcas attīstītāja "AmberStone Hotels" plānu izmaiņām sakarā ar situāciju ap mātes kompāniju "ABLV Bank". Saskaņā ar iepriekš noslēgto vienošanos, ir noteiks galējais termiņš šī gada 30. aprīlis, līdz kuram attīstītājam jāprezentē pilsētas domes pastāvīgajā Attīstības komitejā sava vīzija par sanatorijas-kūrortviesnīcas būvniecību Zvejnieku alejā 11A. Līdz tam no mūsu puses būtu pārsteidzīgi kaut kādus lēmumus pieņemt.

Paralēli tiek strādāts arī ar citiem potenciālajiem investoriem, kuriem būtu interese par SPA attīstīšanu Liepājā. Mums tam ir pieejamas vairākas teritorijas pilsētā".