Saistībā ar iecerēto Roņu ielas rekonstrukciju, ar domes lēmumu samazināta SIA "AmberStone Hotels" iznomātā zemes platība Zvejnieku alejā.

Gada pēdējā domes sēdē deputāti akceptēja lēmumu samazināt SIA "AmberStone Hotels" iznomātās teritorijas Zvejnieku alejā 11A platību par 2906 m2. Tam piekritusi arī SIA "AmberStone Hotels".

Šāds lēmums saistīts ar pašvaldības ieceri īstenot projektu "Degradēto teritoriju revitalizācija un uzņēmējdarbības pamatinfrastruktūras izveide kūrorta zonā, Liepājā I kārta" – 2906 m2 ir nepieciešami autostāvvietu izbūvei pilsētas viesiem un iedzīvotājiem.

Jau vēstīts, ka projektu "Degradēto teritoriju revitalizācija un uzņēmējdarbības pamatinfrastruktūras izveide kūrorta zonā, Liepājā I kārta" ietvaros paredzēta Roņu ielas rekonstrukcija visā garumā (ap 580 m) un Roņu ielas pagarinājuma izbūve līdz kāpai 200 m, kā arī 150 m garas izbrauktuves uz jūru, cietā seguma celiņu un stāvlaukuma, stacionārās publiskās tualetes būvniecību, konteinertipa tualešu un dušu izvietošana, kā arī saliekamas koka seguma moduļveida platformas 400 m2 platībā izvietošanu sezonālo pakalpojumu sniegšanai.