Trešdien, 8.martā, Jūras ielā, kā arī uz Tramvaja tilta parādījās barjeras, kas daļu gājēju mulsināja, citus mudināja pārkāpt noteikumus. Īsti pārdomāti gan nešķiet, ka gājējs, nākot pa Jūras ielu uz tilta pusi, aiz viesnīcas "Promenāde" nonāk strupceļā – pie barjerām, kas liek griezties apkārt un soļot vismaz līdz gājēju pārejai pie koncertzāles "Lielais dzintars".


Foto: irliepaja.lv.


Sazinoties ar pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļu portāls irliepaja.lv uzzināja sekojošo:

"Kā informēja Attīstības pārvaldē, arī šajā posmā paredzēti būvdarbi Kārļa Zāles laukuma pārbūves ietvaros, un šī ir būvdarbu zona. Posmā paredzēts pārbūvēt gājēju ietvi, to sadalot zonās velobraucējiem un gājējiem. Bruģa demontāžas darbus plānots uzsākt 9.martā, un tos plāno pabeigt līdz marta beigām.


Foto: irliepaja.lv.


Šobrīd šo posmu var apiet pa krastmalu. Tāpat, pēc sarunas ar būvnieku, tiek organizēta brīdinājuma norādes uzstādīšana jau pie Jūras ielas apļa, lai gājēji, kuriem nepieciešams šķērsot tiltu, jau uzreiz var izvēlēties otru ceļa posma pusi".


Būvdarbi tiek īstenoti projektā "Pamatinfrastruktūras nodrošināšana uzņēmējdarbības veicināšanai, revitalizējot degradēto teritoriju Liepājā 4. kārta". Darbus objektā veic SIA "CTB".