Pēc gandrīz gadu ilgas iepirkumu procedūras kļuvis zināms, ka jaunās vieglatlētikas manēžas Rīgas ielā 50 celtniecību veiks SIA "Merks" par 5 473 759,50 eiro.

Par to liecina informācija pašvaldības mājaslapas liepaja.lv iepirkumu rezultātu sadaļā. Darbu izpildes termiņš –15 mēneši.

Pagājušā gada 15. jūnijā tika izsludināts slēgts iepirkuma konkurss, kurā sāka meklēt šīs vērienīgās ēkas būvnieku. Process ievilcies gandrīz gada garumā, jo  tika iesniegtas divas sūdzības no Rīgas firmām SIA "Abora" un SIA "Monum".

Konkursa otrajā kārtā uzaicinātas pieteikties četras firmas – SIA "Merks", piegādātāju apvienība "SIA "RE&RE" un SIA "RERE meistari’", SIA "Arčers" un AS "UPB". Augstāko līgumcenu piedāvājusi piegādātāju apvienība "SIA "RE&RE" un SIA "RERE meistari’" 6 981 909,31 eiro apmērā.

Pēc manēžas būvniecības tā tiks nodota Liepājas Olimpiskā centra rīcībā. Kā vēstīts Olimpiskā centra mājaslapā atrodamajā informācijā, 4900 kvadrātmetru platībā plānots izvietot 200 m skrejceļu pa apli ar 4 celiņiem, iesildīšanās laukumu 6x40 metri vai apkārt skrejceļam, vietu trenažieriem un aprīkojumam, 60 metru sprinta taisni ar 4 celiņiem, sektorus ar nepieciešamo aprīkojumu augstlēkšanai, tāllēkšanai, un lodes grūšanai, diska mešanas un lodes grūšanas treniņu sektorus, basketbola, florbola, futzāla un volejbola sporta spēļu laukumus un saliekamās skatītāju tribīnes ar ne mazāk kā 500 sēdvietām.