Svētdien, 18.martā, Liepājas pilsētas 393. dzimšanas dienā ar dažādām sportiskām aktivitātēm un muzikāliem priekšnesumiem tika atklāta jaunā Liepājas Olimpiskā centrā manēža. 

Kā informē domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa, tā atklāta, piedaloties Liepājas domes vadībai, sporta federāciju un Latvijas Olimpiskās komitejas pārstāvjiem, būvniekiem, sportistiem un pilsētas iedzīvotājiem.

"Šodien Liepāja svin savu dzimšanas dienu un kā jau tas dzimšanas dienā pieņemts, jubilāre šodien saņem ļoti skaistu dāvanu – jauno vieglatlētikas manēžu. Es nebaidīšos teikt, vienu no Latvijas modernākajām, labāk aprīkotajām un skaistākajām manēžām, kur darboties gan profesionālajiem sportistiem, gan amatieriem. Manēža ir bijis ļoti gaidīts "bērns" Liepājas sporta objektu saimē. Bet redzot to, ka liepājnieki ir ļoti aktīvi un sportiski, mēs ejam uz jauniem mērķiem un izaicinājumiem – plānojam tenisa kompleksa celtniecību, "Daugavas" stadiona rekonstrukciju, jaunus veloceliņus un  vingrošanas laukumus, slēgto futbola halli un tā tālāk," uzrunājot klātesošos uzsvēra Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Pasākumu jaunajā LOC manēžā vadīja šarmantā pasākumu rīkotāja Sindija Vilde. Savukārt ar īpašiem muzikāliem priekšnesumiem visus priecēja enerģiskais un pozitīvais mūziķu trio "3Live Project" – elektroniskā deju mūzika dīdžeja, trompetista un perkusionista izpildījumā. Visiem klātesošajiem bija iespēja klātienē apskatīt manēžu, kā arī iesaistīties piedāvātajās aktivitātēs.

Jaunā manēža atbilst visiem Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas noteiktajiem vieglatlētikas manēžu standartiem. 8910 kvadrātmetru platībā pieejams 200 metru garš  skrejceļš ar 4 celiņiem, 6x60 metru sprinta taisne, sektori ar nepieciešamo aprīkojumu augstlēkšanai, tāllēkšanai, mešanas disciplīnām, lodes grūšanai, kārtslēkšanai, trenažieri un vingrošanas sektors, kā arī alpīnisma siena.
 
Manēžā izvietots arī sporta spēļu laukums, kurā iespējams spēlēt florbolu, basketbolu, iekštelpu futbolu un volejbolu, kā arī piemērots laukums pludmales volejbolam un pludmales tenisam. Apmeklētāju ērtībai pieejams informācijas centrs, ģērbtuves, sporta preču veikals, kafejnīca un hostelis.
 
Paredzēts, ka vienā dienā treniņus manēžā varētu aizvadīt vairāki simti sportistu – florbolisti, vieglatlēti, skolēni, kā arī ielu vingrotāji, alpīnisti, un arī sporta spēļu treniņgrupu audzēkņi. Manēžā varēs trenēties arī jebkurš cits interesents, laikā, kad nenotiks vieglatlētu treniņi.