Latvijas medicīnisko elastīgo un kompresijas izstrādājumu ražotājs SIA "Tonus Elast" kļuvis par Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) oficiālo partneri. Liepājā esošais uzņēmums sadarbības ietvaros mūsu olimpiešiem nodrošinās kompresijas getras, ortozes un citus savus produktus, portālu informēja SIA "Tonus Elast" tirgvedības direktore Ilze Rosicka.
 
"Olimpiskās spēles ir četrgades lielākais sporta notikums pasaulē, un mūsu olimpieši jau tagad cītīgi tām gatavojas. Starts olimpiādē ir tikai aisberga redzamā daļa. Pirms tam ir intensīvi treniņi un gatavošanās lielajam notikumam. Mūsu mērķis ir nodrošināt visu sportistiem nepieciešamo, lai viņi var fokusēties uz galveno – savas sportiskās formas un snieguma pilnveidošanu," uzsver Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Saskaņā ar noslēgto sadarbības līgumu, SIA "Tonus Elast" Latvijas olimpiešiem piegādās pusgarās sporta kompresijas getras, kas sportistiem noderēs gan treniņos, gan muskulatūras atjaunošanai pēc tiem, pārbraucienu laikā un sacensībās. Līdztekus tam Liepājā esošais uzņēmums sportistiem pēc vajadzības nodrošinās arī ortozes, apsējus, fiksējošās jostas un reklinatorus, kas noderēs roku, kāju vai citu ķermeņu daļu iespējamo mikrotraumu ātrākai lokalizācijai. Produkti saskaņā ar Latvijas Olimpiskās vienības medicīnas personāla norādījumiem, būs paredzēti Latvijas Olimpiskās vienības zelta, sudraba un bronzas sastāvos iekļautajiem sportistiem.

""Tonus Elast" medicīnisko kompresijas un elastīgo izstrādājumu tirgū strādā jau teju 30 gadus un varam lepoties ar mūsdienīgu ražotni, profesionālu komandu, kā arī daudzpusīgu produktu klāstu. Esam pagodināti par sākto sadarbību ar Latvijas Olimpisko komiteju, kas ir izvēlējusies Latvijā radītus un ražotus elastīgos un kompresijas izstrādājumus mūsu olimpiešiem!" norāda SIA "Tonus Elast" valdes priekšsēdētājs Vjačeslavs Ļifics. Parīzes Olimpiskās spēles norisināsies no 2024.gada 26.jūlija līdz 11.augustam.