Dabīgā minerālūdens ražotājs "Venden" aicina iedzīvotājus aktīvi balsot par pilsētu, kur jau nākamgad stādīt kokus, sakopjot kādu no teritorijām. Šoreiz savu viedokli paust aicināti Ventspils, Liepājas, Jelgavas un Cēsu dzīvojošie.

Lai piedalītos balsošanā, aicinām apmeklēt "Venden" mājas lapu venden.lv. Balsošana norisināsies līdz pat 2021.gada 15.augustam.  

Realizējot jau otro koku stādīšanas akciju, Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotājs "Venden" sadarbībā ar Daugavpils pilsētu jūnija beigās apzaļumojis jaunu atpūtas vietu – Esplanādes parku.

Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotājs "Venden" pērn vasarā uzsāka jaunu iniciatīvu, stādot kokus pilsētās, lai tādējādi veicinātu zaļo domāšanu un rūpes par vidi. Iedzīvotāji tika aicināti balsot par vienu no piecām pilsētām, kur atrodas uzņēmuma struktūrvienības, kad aktīvākie bija daugavpilieši, kuri nu tikuši pie jauniem kokiem Esplanādes parkā. Pilsēta nesen sāka veidot jaunu atpūtas vietu Esplanādes parku kur ir gan aktīvās, gan pasīvās atpūtas zonas, bet līdz šim tur bija ļoti maz koku. Pilsētnieki un viesi iecīnījuši parku, bet pagaidām tur nav ēnainu vietu, tāpēc "Venden" dāvātie koki iestādīti tieši šeit.

"Venden" izpilddirektors Aldis Škutāns pauž, ka uzņēmums turpina ilggadējo ceļu uz “zaļā” zīmola vīziju un pastāvīgi veic iniciatīvas apkārtējās vides un dabas saglabāšanai un uzlabošanai: “Viena no iniciatīvām ir pilsētvides apzaļumošana, dāvinot kokus un košumkrūmus iedzīvotājiem dažādas Latvijas pilsētās. Šogad mums bija liels prieks turpināt mūsu vides apzaļumošanas iniciatīvu kopā ar Latgales lielāko pilsētu Daugavpili un izveidot plašajā Esplanādes parkā oāzi ar īpaši izmeklētiem kokiem. Mēs esam lepni ar to, ka tagad šī oāze daudzus gadus  varēs priecēt daugavpiliešus un pilsētas viesus ar savu krāšņumu un sniegt ikkatram lielisku atpūtu!”

Pērn "Venden" akcija notika sadarbībā ar SIA “Rīgas meži”, kad tika papildināts Ēbelmuižas parks Ziepniekkalnā ar dendroloģiski retiem kokiem.

Uzņēmums "Venden" dibināts 1997. gadā. Tā pamatdarbība ir avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražošana, ūdens lietošanas iekārtu iznomāšana, kafijas un saistīto preču tirdzniecība, kā arī kafijas automātu iznomāšana. Uzņēmums jau vairāk nekā 20 gadus ražo ūdeni 18,9 litru iepakojumā un ir līderis šajā segmentā. 2010. gadā uzņēmums "Venden" paplašināja preču klāstu un sāka ražot dabīgo minerālūdeni mazāka tilpuma PET un vēlāk arī stikla pudelēs. "Venden" ir ģimenes veidots 100% Latvijas uzņēmums, kam nav ārvalstu investoru un kas nav iekļauts nevienā starptautiskā koncernā.