26.aprīlis Latvijā un Liepājā paies Lielās talkas zīmē, un arī biedrība „Velo-redele” gatavojas talkot, sākums 26.aprīlī pulksten 10 Vētru ielā.

Biedrība, kas apvieno aktīvākos velo braucējus un aktīvistus Liepājā – „Velo-redele”, nestāvēs malā un arī aktīvi piedalīsies talkošanā.

Velosipēdisti augstu vērtē tīras vides priekšrocības un tās nepieciešamību ikdienā, tāpēc pieliks pūles, lai tiktu sakoptas teritorijas Liepājā, kā arī aicina ikvienu citu darīt tāpat.

Liepāja ir mūsu mājas un, ja mēs katrs pieliksim savus spēkus un sakopsim kaut vienu vietu mūsu vēju pilsētā, tad tā kļūs vēl skaistāka. Talkotāji plāno sakopt divas teritorijas, no kurām viena pieguļ velosipēdistu un gājēju ceļam Vētru ielas galā (agrākā tramvaja maršruta galapunktā Klaipēdas ielas galā), savukārt, otra – kāpu zonu starp Katedrāles ielu un Ziemeļu molu Karostā. Pārvietošanās no vienas talkošanas vietas uz otru notiks ar velosipēdiem, kā tas piederas īstiem velo aktīvistiem.

Talkošanas vietas atrodas pretējās Liepājas pusēs, līdz ar to talkošanai tiks piešķirta arī velo izbrauciena „garša”, pārbraucot no vienas vietas uz otru.

Talka sāksies 26.aprīlī pulksten 10 Vētru ielā (iepriekšējā tramvaja maršruta galapunktā – Klaipēdas ielas galā), pulcēšanās tieši pie sliežu ceļa galapunkta.

Ikvienam, kurš vēlas piedalīties talkošanā, nepieciešama vienīgi vēlme to darīt, darba cimdi, velosipēds, un tad var droši pievienoties draudzīgajam biedrības „Velo-redele” pulkam.

Informācija par talkas vietām apskatāma interneta vietnē: www.talkas.lv vai arī var pieteikties pie biedrības „Velo-redele” talkas organizatora Mārtiņa Zālīša pa tālruni: 26173222 vai arī rakstot uz e-pastu: velo-redele@inbox.lv.

Biedrības „Velo-redele” ir par tīru un sakoptu Liepāju, ko veidojam mēs visi kopā, liepājnieki.