Vides un veselības daļa, gatavojoties Lielajai talkai, kas visā Latvijā norisināsies sestdien, 26. aprīlī, ir izveidojusi karti ar teritorijām, kas Liepājā būtu jāsakopj un jāuzpoš.

Karte pieejama ŠEIT

Talkas dienā Liepājas Komunālās pārvaldes un pašvaldības aģentūras "Nodarbinātības projekti" transports regulāri brauks pa kartē atzīmēto maršrutu un savāks ielu malās novietotos pilnos atkritumu maisus, pēc tam tos nogādājot poligonā, informē sabiedrisko attiecību speciālists, Aigars Štāls.

Kartē apskatāmas talkas vietas, kā arī atzīmētas ielas, pa kurām Lielās talkas dienā kursēs atkritumu savākšanas transports un vietas, kur izvietoti lielie atkritumu savākšanas konteineri. Tāpat kartē norādīti atbildīgo speciālistu telefona numuri, lai nepieciešamības gadījumā ar tiem varētu sazināties.

Lai Lielās talkas dienā savāktos atkritumus varētu aizvest noglabāšanai poligonā, talku dalībniekiem jāņem vērā, ka pilnie sarkanās krāsas atkritumu maisi ir jānovieto to ielu malās, kas iekļautas atkritumu savākšanas mašīnu kursēšanas maršrutā (skat. karti!) vai arī jānogādā līdz lielajiem atkritumu savākšanas konteineriem, kas būs izvietoti dažādās pilsētas vietās – Ezerlīču ielas galā, O. Kalpaka ielā pie Liepājas 15. vidusskolas, kā arī Katedrāles ielas galā pie vindsērfinga kluba "Rietumkrasts" (skat. karti!).

Ikviens iedzīvotājs, kurš vēlas piedalīties talkā speciālos sarkanās krāsas talkas maisus var saņemt Liepājas Komunālajā pārvaldē, Uliha ielā 44, vispirms sazinoties ar komunālās nozares vadītāju Juri Muskatu pa telefonu 26573765 (ja nepieciešami vairāk kā 10 maisi) vai domes Vides un veselības daļu pa telefonu 63404745 (ja nepieciešams līdz 10 maisiem).

Talkas dienā Liepājas Komunālās pārvaldes un pašvaldības aģentūras "Nodarbinātības projekti" transports regulāri brauks pa kartē atzīmēto maršrutu un savāks ielu malās novietotos pilnos atkritumu maisus, pēc tam tos nogādājot poligonā. Savukārt lielajos konteineros izmestie atkritumi uz poligonu tiks nogādāti vai nu tajā pašā dienā vai arī dažas dienas vēlāk.

Lielajā talkā piedalīsies arī SIA "Komunālā pārvalde" darbinieki – mēs kopā ar Liepājas domes darbiniekiem un citiem dalībniekiem tīrīsim grafiti no atsevišķiem luksoforu un ielu apgaismojuma skapjiem, kā arī stādīsim priedītes stadiona "Daugava" rezerves laukumā.