Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28.jūnija pulksten 6.30 līdz 29.jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 12 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi.

Vakar pirms pulksten 15 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Republikas ielu Liepājā, kur applūdušas kanalizācijas dēļ četrstāvu dzīvojamās mājas pagrabstāvā esošajā veikalā applūda telpas. Tajās atradās trīs personas. Ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja no applūdušā pagraba izkļūt diviem cilvēkiem, bet vēl viens ārā izkļuva saviem spēkiem. Visi trīs tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pulksten 15.16 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Savukārt pirms pulksten 23 tika saņemts izsaukums uz Miķeļa Valtera ielu Liepājā, kur uz gājēju ceļa 10 metru augstumā karājās aizlūzis koka zars.
Ugunsdzēsēji glābēji zaru nozāģēja un apdraudējumu iedzīvotājiem novērsa.

Latvijā aizvadītajā diennaktī  VUGD kopumā saņēma 79 izsaukumus – 26 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā četrus uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 41 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Plūdi trešdien Graudu un Vītolu ielu krustojumā. Foto no facebook.com.