25. martā noslēdzās pašvaldības izsludinātais iepirkums par Laivu ielas pārbūvi. Saņemti trīs piedāvājumi, kurus patlaban komisija izvērtē.


Kā portālam irliepaja.lv skaidroja Komunālajā pārvaldē, Laivu ielā notiks kompleksa ielas sakārtošana, atbilstoši SIA "Ielu un ceļu projekti" izstrādātajam un pārvaldes pasūtītajam būvprojektam.


Galvenie plānotie darbi ir lietus kanalizācijas tīklu izbūve, asfaltbetona un betona bruģakmens segumu izbūve, ceļa zīmju uzstādīšana u.c.

Laivu ielas pārbūve paredzēta visā tās aptuveni 150 metru garumā no O. Kalpaka ielas līdz ielas galam pie ostas žoga.

Lai gan ieliņa ir bruģēta, kā skaidroja Komunālajā pārvaldē, brauktuves segums ir avārijas stāvoklī (liela apjoma seguma bojājumi), brauktuves konstrukcija ir ar nepietiekamu stabilitāti un nepilnīgu lietus notekūdeņu atvadi. Savukārt gājēju ietvju bojātā seguma dēļ ir apgrūtināta gājēju pārvietošanās. Tāpēc ielas vienā pusē tiks izbūvēta gājēju ietve.


Laivu iela.


Par ielas un ietvju tehnisko stāvokli Komunālā pārvalde saņēmusi iedzīvotāju sūdzības.

"Pērn pabeigta projekta dokumentācijas izstrāde, un šā gada ielu uzturēšanai un pārbūvei paredzētajā budžetā iekļauts projekta īstenošanai nepieciešamais finansējums," portālam irliepaja.lv skaidroja pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.