Biedrība "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" sadarbībā ar Elektrum Energoefektivitātes centru šī gada 30.martā pulksten 10 tiešsaistē organizē bezmaksas vebināru "Pieredze ar energoefektivitātes paaugstināšanu pašvaldībās – burkāns vai pātaga", inform;ē klastera sabiedrisko attiecību vadītāja Daira Bērtule.

"Enerģijas izmaksu samazināšana organizācijās un uzņēmumos ir komplekss pasākums, kas prasa darbinieku izglītošanu un motivēšanu resursu taupīšanā. Vebināru veidojam ar mērķi sniegt praktiskus padomus, kā apzināt un novērtēt energopatēriņu un samazināt izmaksas. Šoreiz vebinārā fokusēsimies uz enerģijas efetivitātes nozīmi pašvaldībās, tāpēc lūdzām Liepājas, Valmieras un Jelgavas pašvaldības pārstāvjus dalīties pieredzē – vai enerģijas izmaksu samazināšana ekspertu pārstāvētajās pašvaldībās un pašvaldību kapitālsabiedrībās ir "burkāns vai pātaga," stāsta Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera valdes locekle Ieva Meikšāne.

Vebinārs norisināsies 30. martā no pulksten 10 tiešsaistē. Vebināra dalībnieki aicināti uzklausīt ekspertu viedokļus par enerģijas efektivitātes nozīmi pašvaldībās, to, kādas konkrētas darbības var uzlabot enerģijas efektivitāti, un kā tās monitorēt.

Pasākumā piedalīsies Liepājas Valstspilsētas pašvaldība sIzpilddirektora vietnieks īpašumu jautājumos Mārtiņš Tīdens, SIA "Smart Meter" valdes priekšsēdētājs Ivo Berkolds, energoauditors, uzņēmuma SIA "Energi" valdes loceklis Kārlis Grīnbergs un Valmieras pašvaldības pārstāvis.

Lai reģistrētos semināram aizpildiet pieteikuma veidlapu:
elektrum.lv/lv/uznemumam/energoefektivitate/aktualie-seminari/energoefektivitates-paaugstinasana-pasvaldibas-burkans-vai-pataga

Semināru organizē biedrība "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" sadarbībā ar "Elektrum" Energoefektivitātes centru.