Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa sadarbībā ar "EPALE Latvija" aicina iedzīvotājus šī gada 1. novembrī no pulksten 17 līdz 19 uz vebināru "Kā rast motivāciju darīt?" – pieaugušo izglītības iedvesmas stāsti. Vebinārs notiks tiešsaistes platformā "Zoom", pieteikšanās ŠEIT.

Kur rodas motivācija darīt, mācīties, pilnveidot prasmes un vienkārši būt par savas dzīves labāko versiju? Ja šie jautājumi ir aktuāli un nepieciešama iedvesma, lai kaut ko jaunu uzsāktu vai apgūtu, tad ikviens aicināts pieteikties uz vebināru. Tie būs pieci dažādi pieredzes stāsti par motivāciju, bet katrs īpašs un iedvesmojošs ar to, ka dalībniekus aicinās izkāpt no savas komforta zonas un vienkārši darīt! Vebināra laikā būs iespēja arī uzzināt, kas ir platforma "EPALE" un kā to var izmantot jaunu zināšanu un prasmju apguvē.

1. stāsts "Īstā atslēga īstajās durvīs"
Inga Vintere, sociālā pedagoģe, praktizējoša sertificēta mediatore un praktizējoša supervizore apmācībā. Šis būs izaugsmes stāsts par procesu, kustību, sevis meklējumiem un sevis atrašanu. Atbilde izaugsmes stāstam atrodama tajā, kad zina, kas sagādā prieku, kādas darbības atnes pozitīvas emocijas sev un citiem. Katrs pats raksta savas dzīves melodijas.

2. stāsts "Darīt vai nedarīt – tāds ir jautājums?"

Nora Kaņevska, mājsaimniece, masiere un "Norwex" konsultante. Šis būs stāsts par mammu, kura "sēž" mājās, bet nevar atrast laiku sev. Par to, ka jāatļauj sev dzīvot vienkāršāk un cik patiesībā maksā nedarīt neko. Par to kā saplānot ikdienu ar bērniem un atcerēties par savām vajadzībām un ikdienas iedvesmas avotiem.

3. stāsts "Unikālā programma "PSP"
Uģis Joksts, Latvijas Televīzijas žurnālists un arborists. Šis būs stāsts par unikāli izstrādātu programmu "PSP". Stāsts par programmu, kura strādā, ja to praktizē ikdienā. Ja vēlies uzzināt kā šo programmu vari izmantot arī Tu savā dzīvē, tad šis stāsts ir jādzird, jo panākumu atslēga ir pa visam vienkārša.
 
4.stāsts "Arī senioriem ir iespēja darīt un mācīties"
Austra Sipeniece, pensionāru biedrības "Jaunpils" vadītāja un aktīva seniore. Šis būs stāsts par to, ka arī senioru vecumā var aktīvi darboties biedrībā, pilnveidot digitālās prasmes, rakstīt projektus, doties "Erasmus+" mobilitātēs un iepazīt citu valstu pieredzi senioru izglītošanā. Par to kā dzīvot pilnvērtīgi un gūt prieku no mācībām un pieredzes braucieniem

5.stāsts "Nebaidies no nezināmā"
Anete Liepiņa, pedagoģe un klientu menedžere. Šis būs stāsts par to kā nebaidīties no pārmaiņām un izkāpt ārā no komforta zonas, lai pilnveidotu sevi un iegūtu jaunu pieredzi un satiktu savā ceļā jaunus cilvēkus, kas motivē darīt un sasniegt vairāk. Stāsts, kas  palīdzēs pārvarēt bailes un iedrošinās uzdrīkstēties.