Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) konsultanti sadarbībā ar Eiropas Latviešu apvienību (ELA), Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru (VSAA) un Valsts ieņēmumu dienestu (VID) rīko vebināru "Strādāji ārvalstīs? Uzzini par savu pensiju!". Vebinārs norisināsies 2023.gada 6. decembrī videokonferenču platformā Zoom, sākums – pulksten 15 pēc Latvijas laika, informēja NVA EURES pārstāvji.

Piedalīties vebinārā aicināti Latvijas valstspiederīgie, kuri ir strādājuši, strādā vai plāno strādāt ārvalstīs un vēlas noskaidrot ar vecuma pensiju saistītus jautājumus. Vebinārā būs runa par tiesībām saņemt vecuma pensiju, ja darbs ir bijis vairākās valstīs,  par pensijas aprēķināšanu, ārvalsts pensijas pieprasīšanu, iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošanu ārvalstīs piešķirtajām pensijām, kā arī par NVA un EURES atbalstu reemigrantiem.

Dalībai vebinārā aicinām pieteikties līdz 4. decembrim elektroniski – aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT. Dalība vebinārā ir bez maksas!

Pievienoties Zoom platformai vebināra norises dienā reģistrētais dalībnieks varēs, uzklikšķinot uz saites, kas tiks viņam nosūtīta. Lai piedalītos vebinārā, būs nepieciešams dators vai viedtālrunis ar interneta pieslēgumu. Austiņas ar mikrofonu un vebkamera nav obligāta, jautājumus var uzdot Zoom platformas čatā.
 
Vebinārs "Strādāji ārvalstīs? Uzzini par savu pensiju!" tiek rīkots ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 "EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.