Latvijas Digitālais akselerators sadarbībā ar Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteri 27. jūlijā pulksten 10 aicina Latvijas komersantus un valsts institūcijas pievienoties digitālo prasmju apmācību iespēju vebināram: "Solis pretim digitālajai transformācijai". Dalība vebinārā bez maksas, iepriekš reģistrējoties šeit.


Vebinārā inovāciju stratēģiju uzņēmuma "Helve" projektu vadītāja Elīne Lizandere iepazīstinās ar pirmajiem soļiem ceļā uz digitālo transformāciju. "Digitālā transformācija mūsdienu uzņēmumu dienas kārtībā vairs nav ieteicama, bet gan ļoti nepieciešama. Vebinārā aplūkosim datus un apspriedīsim svarīgākos jautājumus, lai saprastu, kā spert pirmos soļus digitālo pārmaiņu virzienā un uzņēmumu starptautiskās konkurētspējas paaugstināšanā," stāsta Lizandere.


Pasākuma otrajā daļā vebināra dalībnieki varēs uzzināt par Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators (DAoL)" ietvaros īstenotām apmācībām un prasmju pilnveidošanas nodarbībām. Par apmācību saturu informēs uzņēmumu "Helve" un "Baltic Open Solutions Center", kā arī Elektronikas un datorzinātņu institūta pārstāvji.


"Uzņēmumiem un publiskajam sektoram par prioritāti jāvirza ne tikai procesu digitalizēšana, bet arī jaunu inovāciju ieviešana un digitālo prasmju attīstīšana gan augstākā līmeņa vadībai, gan darbiniekiem kopumā. Tādējādi darbinieki iegūst jaunas zināšanas, attīsta visdažādākās prasmes, kas saistītas ar digitālo inovāciju izstrādi, kā arī organizācija vai uzņēmums uzlabo produktivitātes rādītājus, nodrošina kvalificētu darbaspēku un veicina efektīvu digitālo transformāciju. Būtiski, ka Latvijas Digitālā akseleratora un tā partneru organizētajām mācībām tiek piemērota 100% de minimis atbalsta intensitāte, kas ļauj uzņēmējiem un publiskajam sektoram par minimālu ieguldījumu iegūt maksimālu rezultātu," uzsver Liene Strazdiņa.


Vebināra noslēgumā projekta "Latvijas Digitālais akselerators" Dienvidkurzemes reģiona koordinators Roberts Gaižutis pastāstīs, kas ir Eiropas Digitālās inovācijas centrs un kādas ir iespējas tas sniedz uzņēmējiem un valsts institūcijām.


Plašāka informācija par apmācībām, kas tiek īstenotas Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators (DAoL)" ietvaros šeit.