Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs sadarbībā ar "EPALE" platformu, Liepājas Universitātes Vadības un sociālo zinātņu fakultāti un Biznesa vadības koledžu 23. novembrī no pulksten 16.00 līdz 18.40 organizē vebināru "No idejas līdz uzņēmējdarbībai", kurā būs iesēja iedvesmoties un dzirdēt pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības pieredzes stāstus, portālu informēja Izglītības pārvalde.

Informācija būs noderīga visiem, kuri kādreiz domājuši radīt savu unikālo produktu vai pakalpojumu, to pārdot citiem,  kļūt par uzņēmēju vai vienkārši dzirdēt citus pieredzes stāstus. Vebināra laikā būs iespēja dzirdēt sešus pieredzes stāstus par to, kā no idejas izveidot uzņēmējdarbību un  kļūt pašam par sava laika noteicēju, būs iespēja arī uzzināt, kas ir platforma "EPALE" un kā to var izmantot ideju ģenerēšanā un jaunu zināšanu apguvē, kas var palīdzēt uzņēmējdarbības attīstībā.

1. stāsts "Varbūt "veiksmes stāsts""
Toms Beķeris, jaunais uzņēmējs. Šis stāsts būs par personīgo pieredzi kā uzsākt uzņēmējdarbību, par mērķu izvirzīšu, uzdrīkstēšanos, kļūdām un motivāciju! Par to, ka studijas var palīdzēt arī uzņēmējdarbības uzsākšanā.

2. stāsts "Kā noticēt sev?"
Baiba Griezīte, zīmola "Saules zīmes masāžas ziepes" izveidotāja. Šis būs stāsts par to, kā noticēt sev un saviem sapņiem. Par to kā ieklausīties kritikā un mācīties no tās, kā arī  kur rast iedvesmu darīt vēl vairāk.

3. stāsts "Viss sākas ar ideju"
Raimonds Jurģelis, uzņēmuma "Bruntor" dibinātājs. Šis būs stāsts par ideju - kā tā radās, kā mainījās laika gaitā un kā kļuva par biznesu. "Bruntor" ir nākotnes mobilitātes risinājumi gan ikdienai, gan sportam, gan izklaidei.

4. stāsts "Iespējas ir vienmēr"
Ineta Lastovska, skaistumkopšanas salona "Inlux" īpašniece. Šis būs stāsts par iespējām! Kā uzskata Ineta, tad, katra diena ir jaunu iespēju bagāta un ir vienkāršs algoritms panākumiem: sapņi+ideja+darbība!  

5. stāsts " Vairāk nekā rīta kafija"
Daniela Solovjova – Vlasova, zīmola "Kafijas kalendārs" izveidotāja. Šis būs stāsts par to,  kā ikdienišķu produktu pārvērst pieredzē un zināšanās! Un kā produktu padarīt īpašu un aizraujošu –  ikdienišķā rīta kafijas rutīna kā svētki.

6. stāsts "Otrā, bet savādāka dzīve stikla pudelēm"
Līga Agruma, www.iededzsveci.lv īpašniece un sveču ražotāja. Stāsts par to, kā brīvā laika nodarbošanās pārtop uzņēmējdarbībā un kādas prasmes ir jāapgūst, ja esi mazais uzņēmējs, kurš darbojas viens pats.

Vebināra norise: tiešsaistes platformā Zoom, pieslēgšanās saite tiks nosūtīta katram dalībniekam individuāli, pieteikšanās ŠEIT.