Kurzemes NVO centrs maijā organizē bezmaksas vebinārus, kuru laikā būs iespēja tikties ar  organizāciju vadības un dokumentu pārvaldības speciāliste Ievu Kalvi un pārmaiņu arhitekti Anitu Gaili.

Organizāciju vadības un dokumentu pārvaldības speciālistes Ievas Kalves nodarbībās “Protokoli un dokumentu atvasinājumi”, “Kārtība un sistēmiskums dokumentos” un “Pāreja uz digitalizētu un drošu dokumentu e-pārvaldību” tiks skaidrots, kādēļ kārtība un sistēmiskums visu veidu dokumentos ir ērts un svarīgs mums pašiem. Tiks aplūkotas kopējās un specifiskās prasības un ieteikumi optimālas sistēmas veidošanai.

Otrajā nodarbībā speciāliste dos praktiskus rīkus, kā pāriet uz digitalizētu un drošu dokumentu e-pārvaldību - no datņu un mapju nosaukumiem, līdz darbam ar hibrīdlietām un ieteikumiem pabeigto projektu glabāšanai.

Kā arī tiks sniegts ieskats valsts un ES nodrošinātās bezmaksas digitālajās iespējās.

Vebināri kopā ar Ievu Kalvi:

11.maijā pulksten 14.00 – 16.30 “Protokoli un dokumentu atvasinājumi”
18.maijā pulksten 14.00 – 17.00 “Kārtība un sistēmiskums dokumentos”
25.maijā pulksten 14.00 – 16.30 “Pāreja uz digitalizētu un drošu dokumentu e-pārvaldību”
Pieteikšanās te: ej.uz/DokumentuDigitalizacija


Savukārt kopā ar pārmaiņu arhitekti Anitu Gaili nodarbībā “Pēctecības plānošana”  tiks definēts, kādas zināšanas un prasmes būs nepieciešamas nākotnē, kā identificēt topošos talantus un veidot mācīšanās kultūru organizācijā. Vebināra laikā dalībnieki praktizēs pēctecības plānošanas procesu soli pa solim.

Nodarbība kopā ar Anitu Gaili:

16.maijā pulksten 14.00 – 16.00 “Pēctecības plānošana”
Pieteikšanās te: ej.uz/PectecibasPlanosana

Vebināru norise tiek finansēta no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.