Noslēdzoties ēkas rekonstrukcijas darbiem un pieņemot to ekspluatācijā, no 1.oktobra pašvaldības iestāde "Nekustamā īpašuma pārvalde" iedzīvotājiem atkal būs pieejama Peldu ielā 5, otrajā stāvā, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Saistībā ar pārcelšanos no īrētajām telpām Zivju ielā uz Peldu ielas 5 ēku, no 28. līdz 30.septembrim Nekustamā īpašuma pārvalde būs slēgta. Nekustamā īpašuma pārvalde darbu atsāks 1.oktobrī.

Atgādinām, ka Nekustamā īpašuma pārvaldes darba laiki pirmdienās ir no pulksten 8.30 līdz 18, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8.30 līdz 17, bet piektdienās no pulksten 8.30 līdz 16.

Padomju laikos būvētajai agrākajā sadzīves pakalpojumu namā no pagājušā gada augusta ir pārbūvētas fasādes, iekšējās un ārējās inženierkomunikācijas, pirmo trīs stāvu telpas, iebūvēts jauns lifts, pie ēkas veikta teritorijas labiekārtošana gandrīz 2000 m2 platībā.

Ēkā atradīsies Nekustamā īpašuma pārvalde, Būvvalde, Izglītības pārvalde un citas pašvaldības iestādes.

Nekustamā īpašuma pārvalde ēkā strādāja jau pirms pārbūves sākuma, bet būvdarbu laikā atradās citā ēkā, tagad iestāde atgriezīsies izremontētajās telpās.

Pārējās iestādes uz Peldu ielu 5 varētu pārcelties līdz šā gada beigām.