Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs aicina iedzīvotājus pieteikties uz marta mēneša pieaugušo neformālas izglītības nodarbībām. Klātienes nodarbības notiek Peldu ielā 5, Liepājā, 404. vai 422. kabinetā. Pieteikšanās uz marta nodarbībām, aizpildot anketu šeit: ej.uz/LIP_marts

7.martā pulksten 14.30 – 16.00 praktiskā nodarbība "Tiešsaistes aptauju formu veidošana ar JotForm bez priekšzināšanām", nodarbības vadītāja Linda Gintere, Digitālo tehnoloģiju nodaļas, informācijas sistēmu administratore.
Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja iemācīties veidot aptaujas tiešsaistes rīkā Jotform.
Mērķauditorija: ikviens interesents bez priekšzināšanām platformā Jotform.
Pieteikšanās: līdz 2.martam.

8.martā pulksten 15.00 – 16.30 informatīvs seminārs "Pensiju sistēma", semināra vadītāja Kristīne Ziemele, AS "Swedbank" vadošais klientu konsultants Liepājas filiālē.
Apraksts: Pensiju sistēmas mīti un patiesības – ko nozīmē pensijas 1., 2. un 3. līmenis, kā sakārtot pensijas uzkrājuma mantošanu un citas šīs jomas aktualitātes. Šī semināra laikā padziļināti apskatīsim, kāda ir Latvijas pensiju sistēma un ko nozīmē dažādie pensiju plāni un kādēļ visiem neder viena ieguldīšanas stratēģija.
Mērķauditorija: ikviens interesents, kuram interesē pensijas veidošanās sistēma.
Pieteikšanās: līdz 6.martam.

14.martā pulksten 15.00 – 16.30 praktiskā nodarbība "Grafiskā dizaina platforma Canva bez priekšzināšanām" nodarbības vadītāja Agnese Lejniece, Personības izaugsmes un pilnveides nodaļas vadītāja.
Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja iepazīt grafiskā dizaina platformas Canva.com bezmaksas versijas piedāvātās iespējas un praktiski izveidot vizuālos materiālus, kas var noderēt gan sociālo kontu veidošanā, gan sava mazā biznesa vizuālās identitātes izstrādē vai dažādu pārskatu veidošanā.
Mērķauditorija: ikviens interesents bez priekšzināšanām platformā Canva.
Pieteikšanās: līdz 10.martam.

15.martā pulksten 16.00 – 17.30 informatīvs seminārs "Uzturlīdzekļu apjoms un piedziņas kārtība", semināra vadītāja Zane Pomerance, juriste.
Apraksts: Semināra laikā būs iespēja uzzināt kāds ir šī brīža minimālais uzturlīdzekļu apmērs un kā to nosaka, kā arī kāda ir piedziņas kārtība un procesa ilgums. Būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes.
Mērķauditorija: ikviens interesents, kuram ir nepieciešamība pēc informācijas par uzturlīdzekļu apmēru un piedziņas kārtību.
Pieteikšanās: līdz 13.martam.

16.martā pulksten 17.00 – 18.30 nodarbība "Nepieciešamās prasmes un zināšanas bērnam uzsākot 1. klasi" 3.nodarbība no vecāku nodarbību cikla "Kopā augt", nodarbību vadīs Liepājas Ezerkrasta sākumskolas psiholoģe Iveta Lohanska un pedagoģe Solvita Līduma.
Apraksts: Nodarbības laikā būs iespējas uzzināt, kas bērnam ir jāzina uzsākot 1.klasi. Kā arī, kādas prasmes ir nepieciešamas apgūt līdz skolas uzsākšanai, kas nav obligāti vēl jāprot un kā vecāks var palīdzēt savam bērnam, lai skolas sākums ir viegls gan bērnam, gan pašam vecākam.
Mērķauditorija: topošo pirmklasnieku vecāki.
Pieteikšanās: līdz 14.martam.

17.martā pulksten 15.00 – 16.30 izglītojoša nodarbība "Dārzkopības un permakultūras pieredze Gramzdas Ēdenes dārzā", nodarbības vadītājs Māris Narvils, speciālists dārzkopībā.
Apraksts: Nodarbības laikā interesenti tiks iepazīstināti ar permakultūru, uzzinās kā gudri un dabai draudzīgi saimniekot dārzā nenodarot pāri apkārtējai videi.
Mērķauditorija: ikviens Liepājas pilsētas un Dienvidkurzemes iedzīvotājs, kuru interesē pārdomāta un dabai draudzīga dārza iekārtošana.
Pieteikšanās: līdz 15.martam.

20.martā pulksten 14.30 – 16.00 maksas praktiskā nodarbība "Tiešsaistes aptauju formu veidošana ar JotForm ar priekšzināšanām", nodarbības vadītāja Linda Gintere, Digitālo tehnoloģiju nodaļas, informācijas sistēmu administratore.
Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja padziļināti iemācīties veidot aptaujas tiešsaistes rīkā Jotform.
Mērķauditorija: ikviens interesents ar priekšzināšanām platformā Jotform.
Nodarbības maksa: 9,67 eiro (t.sk. PVN).
Pieteikšanās: līdz 12.martam.

23.martā pulksten 17.00 – 18.30 maksas meistarklase "Ziepju veidošana", meistarklases vadītāja Baiba Griezīte, zīmola "Saules zīmes masāžas ziepes" izveidotāja un īpašniece.
Apraksts: meistarklases laikā būs iespēja katram izveidot savas īpašās ziepes un izgatavot vannas sāli, kā arī iemācīties tās skaisti iepakot un iesaiņot dāvanu kastē.
Mērķauditorija: ikviens interesents, kurš vēlas apgūt ziepju veidošanu.
Meistarklases maksa: 14,50 eiro (t.sk. PVN).
Pieteikšanās: līdz 10.martam.

29.martā pulksten 16.00 – 17.30 maksas dārzkopības nodarbība "Kā izveidot miera ostu dārzā un balkonā", nodarbības vadītāja Sintija Pickēna, dārza entuziaste un dārzniece.
Apraksts: Nodarbības laikā dārzniece dalīsies savā dārzkopības pieredzē un sniegs noderīgus ieteikumus dārza, kā arī balkona apzaļumošanai un atpūtas vietas izveidošanai. Nodarbības laikā būs iespēja arī uzdot sev interesējošos jautājumus par dārzkopību un dalīties savā praktiskajā pieredzē.
Mērķauditorija: ikviens interesents.
Nodarbības maksa: 14,50 eiro (t.sk. PVN).
Pieteikšanās: līdz 14.martam.

Adrese: Peldu iela 5, LV-3401, Liepāja