Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa aicina iedzīvotājus pieteikties uz septembra mēneša pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām. Klātienes nodarbības notiek Peldu ielā 5 vai Ezera ielā 53/55, Liepājā, bet tiešsaistes nodarbības notiek platformā Zoom. Pieteikšanās uz septembra nodarbībām, aizpildot anketu ŠEIT.

Otrdien, 19. septembrī, no pulksten 17 līdz 18:30 tiešsaistes nodarbība "Mākslīgais intelekts – viegli un aizraujoši", nodarbības vadītāja Irēna Birgersone, Saldus novada pašvaldības Izglītības darba speciāliste tehnoloģiju un mūžizglītības jautājumos.
Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja iegūt prasmju arsenālu, kas noderēs darbā, sadzīvē un personības pilnveidē. Neatkarīgi vai jūs esat digitālās pasaules iesācējs vai pieredzējis lietotājs, šī nodarbība sniegs jums radošas idejas.
Kā saka nodarbības vadītāja "Esiet gatavi iegrimt izcilības un iespēju pasaulē, aicinu uz nodarbību, kas mainīs jūsu skatījumu uz digitālo pasauli un rādīs ceļu, kā izmantot tās potenciālu dažādās dzīves jomās. Es būšu jūsu gids šajā ceļojumā - pieredzējuša datorikas skolotāja, direktora vietniece informātikas jomā un tehnoloģiju un mūžizglītības koordinatore Saldus novadā. Mani vada aizraušanās mācīt un dalīties zināšanās".
Mērķauditorija:
ikviens interesents, kurš vēlas uzzināt, kas ir mākslīgais intelekts un kā to izmantot.
Pieteikšanās:  līdz 18. septembrim

Trešdien, 20. septembrī, no pulksten 17 līdz 18:30 praktiskā nodarbība "Joga ģimenei", nodarbības vadītāja Evija Branta, jogas un veselības centra "Kundal" jogas pasniedzēja.
Apraksts: Nodarbības laikā būs iespējams iepazīt elpošanas tehnikas, jogas vingrojumus, relaksāciju, kā arī jogas metodes, kuras var ieviest kopā ar bērniem, lai bērni varētu izkustēties, mācīties elpošanas tehnikas un mēģināt rast mieru.
Jogas prakses ikdienā var palīdzēt gan vecākiem, gan bērniem labāk tikt galā ar destruktīvām emocijām. Vecāki ar bērniem var ieviest dažādus jogas principus ikdienā. Kā piemērām apzinātību - atrast veidu, kā ikdienā atpazīt savas fiziskās un mentālās sajūtas, un kā tās ar jogas praksēm mainīt.
Mērķauditorija: vecāki
Pieteikšanās: līdz 18.septembrim

Ceturtdien, 21. septembrī, no pulksten 17 līdz 18.30 informatīva nodarbība "Montesori valodas materiāli", nodarbības vadītāja Diāna Grundmane, pirmsskolas un Montesori skolas skolotāja.
Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja iepazīties ar dažādiem Montesori valodas materiāliem un metodēm, kas var palīdzēt  bērnam veiksmīgi apgūt valodu un pilnveidot runas attīstību. Tēmas, kas tiks apskatītas nodarbībā - priekšmeti vārdu krājuma paplašināšanai, skaņu spēles, smilšpapīru burti, kustīgais alfabēts, lasīšana ar priekšmetiem, kartītes klasificējošai lasīšanai u.c.
Mērķauditorija: Liepājas pilsētas un Dienvidkurzemes novada pirmsskolas izglītības pedagogi, pirmsskolas izglītības pedagogu palīgi un  sertificētās aukles.
Pieteikšanās: līdz 19. septembrim

Otrdien, 26. septembrī, no pulksten 14 līdz 15:30 praktiskā nodarbība "Grafiskā dizaina platforma Canva bez priekšzināšanām", nodarbības vadītāja Agnese Lejniece, Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļas vadītāja.
Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja iepazīt grafiskā/ dizaina platformas Canva.com bezmaksas versijas piedāvātās iespējas un praktiski izveidot vizuālos materiālus, kas var noderēt gan sociālo kontu veidošanā, gan sava mazā biznesa vizuālās identitātes izstrādē vai dažādu pārskatu veidošanā.
Mērķauditorija: ikviens interesents bez priekšzināšanām platformā Canva.
Pieteikšanās: līdz 24.septembrim.

Trešdien, 27. septembrī, no pulksten 18:30 līdz 20 nodarbība Pozitīvo sajūtu telpā "Es un mans radošais Es", nodarbības vadītāja Pozitīvo sajūtu telpas administratore Rita Reiha.
Apraksts: Nodarbības laikā, izmantojot dažādus mākslas terapijas un radošās rakstīšanas paņēmienus tiks modināts radošums un katrs nodarbības dalībnieks veidos savu unikālo mākslas darbu. Telpās būs ļoti minimāls apgaismojums, kas pozitīvi iedarbojas uz nervu sistēmu, ļaus justies relaksēti un palīdzēs atslābināties. Dažādu krāsu, smaržu un gaismas objekti, kas izvietoti sajūtu telpā, palīdzēs rosināt iztēli, atraisīs un modinās rotaļīguma un prieka sajūtas, kas, savukārt, kalpos kā iedvesma personīgo ideju un sapņu realizēšanai.
Mērķauditorija: pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu vecāki.
Pieteikšanās: līdz 24.septembrim

Kā arī sākoties, jaunajam mācību gadam, iedzīvotāji tiek aicināti aizpildīt aptauju par aktuālajām mācību interesēm pieaugušajiem. Balstoties uz aptaujas anketā iegūtajām atbildēm, tiks arī veidots piedāvājums pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām 2023./2024. mācību gadam. Mācību interešu aptauja pieejama ŠEIT.