Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs aicina iedzīvotājus pieteikties uz februāra mēneša pieaugušo neformālas izglītības nodarbībām. Klātienes nodarbības notiek Peldu ielā 5, Liepājā, 404. vai 422. kabinetā. Pieteikšanās uz februāra nodarbībām, aizpildot anketu šeit: https://ej.uz/LIP_februaris

1.februārī pulksten 15–16.30 praktiskā nodarbība "Grafiskā dizaina platforma Canva bez priekšzināšanām" nodarbības vadītāja Agnese Lejniece, Personības izaugsmes un pilnveides nodaļas vadītāja.

Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja iepazīt grafiskā dizaina platformas Canva.com bezmaksas versijas piedāvātās iespējas un praktiski izveidot vizuālos materiālus, kas var noderēt gan sociālo kontu veidošanā, gan sava mazā biznesa vizuālās identitātes izstrādē vai dažādu pārskatu veidošanā.
Mērķauditorija: ikviens interesents bez priekšzināšanām platformā Canva.
Pieteikšanās: līdz 30.janvārim.

6.februārī pulksten 15–16.30 praktiskā nodarbība "Tiešsaistes aptauju formu veidošana ar JotForm bez priekšzināšanām", nodarbības vadītāja Linda Gintere, Digitālo tehnoloģiju nodaļas, informācijas sistēmu administratore.

Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja iemācīties veidot aptaujas tiešsaistes rīkā Jotform.
Mērķauditorija: ikviens interesents bez priekšzināšanām platformā Jotform
Pieteikšanās: līdz 2. februārim

8.februārī pulksten 15–16.30 informatīvs seminārs "Uzkrājumu veidi", semināra vadītāja Kristīne Ziemele, AS "Swedbank" vadošais klientu konsultants Liepājas filiālē.

Apraksts: Semināra laikā būs iespēja uzzināt, kā veicināt savu un tuvinieku finansiālo neatkarību ilgtermiņā. Detalizēti tiks iziets cauri uzkrājumu veidošanas soļiem un risinājumiem. Kādas var būt alternatīvas uzkrājumu veidošanai.
Mērķauditorija: ikviens interesents, kuram interesē uzkrājumu veidošana.
Pieteikšanās: līdz 3.februārim.

15.februārī pulksten 17–18:30 maksas praktiskā nodarbība "Mandalu meditācija", nodarbības vadītāja Eva Millere, jogas pasniedzēja.
Apraksts: Mandalu meditācija ir izglītojoša un reizē arī relaksējoša aktivitāte prātam un ķermenim. Nodarbība sastāvēs no trīs daļām. Pirmajā daļā ieskats krāsu nozīmju pasaulē, kāpēc izvēlāmies tieši šādas krāsas un ne citas. Otrajā daļā praktiska darbošanās – mandalu krāsošana. Nodarbība noslēgsies ar meditāciju.
Mērķauditorija: ikviens interesents, kuram interesē mandalas un meditācija. Līdzi jāņem krāsainie zīmuļi.
Nodarbības maksa: 14,50 eiro (tsk. PVN)
Pieteikšanās: līdz 1. februārim

21.februāris pulksten 17–18.30 nodarbība "Valodas attīstība pirmsskolas vecuma bērniem"
2.nodarbība no vecāku nodarbību cikla "Kopā augt", nodarbības vadītāja Ilze Melnis, logopēde.
Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt par bērna valodas attīstību pirmsskolas vecumā, saņemt vērtīgus ieteikumus par to kā palīdzēt bērnam apgūt lasītprasmi un rakstītprasmi, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem.
Mērķauditorija: pirmsskolas vecuma bērnu vecāki
Pieteikšanās: līdz 16. februārim.

22.februāris pulksten 15–16.30 informatīvs seminārs "Liepājas sociālā dienesta sniegtie pakalpojumi un pieejamie pakalpojumu grozi Liepājas iedzīvotājiem", semināru vadīs Diana Mejere, Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta direktore.
Apraksts: Semināra laikā iedzīvotāji tiks iepazīstināti ar Liepājas pilsētas Sociālā dienesta piedāvātajiem sociāliem pakalpojumiem. Kā arī ar sociālo pakalpojumu groziem dažādām iedzīvotāju grupām.  
Mērķauditorija: ikviens Liepājas pilsētas iedzīvotājs, kuru interesē sociālie pakalpojumi Liepājā un iedzīvotāji, kuriem nepieciešama sociālā palīdzība.
Pieteikšanās: līdz 17.februārim.

23.februāris pulksten 17–18.30 informatīvs seminārs "Kādās attiecībās esi Tu?", semināru vadīs Madara Lapsa, centra "Marta" Liepājas nodibinājuma valdes priekšsēdētāja.
Apraksts: Tev ir aizdomas, ka Tavai draudzenei, kolēģei, kaimiņienei, radiniecei vai kādai citai tuviniecei ir vardarbīgas attiecības? Tu uztraucies par viņu, bet nezini, kā palīdzēt? Atnāc un noskaidro!
Mērķauditorija: sievietes, kuras vēlas noskaidrot, kā palīdzēt sev vai kādai sev zināmai sievietei, kura cieš no vardarbīgām attiecībām.
Pieteikšanās: līdz 20.februārim.