Portāls irliepaja.lv saņēmis vēstuli, kuras autors uzdod jautājumus par ielu remontu kvalitāti Liepājā un šo remontu garantijām.


Lasītājs raksta: "Ielas Liepājā tiek remontētas par mūsu visu naudu. Faktiski mēs par savu naudu pērkam šos darbus. Kāpēc tad, kad kādu nobruģētu vai noasfaltētu ielu, vai ielas daļu pieņem ekspluatācijā, mums netiek ziņots, kāda ir paveikto darbu garantija? Tas būtu jādara obligāti!


Decembrī nodeva ekspluatācijā Roņu ielas pārbūvi par 1,4 miljoniem eiro, bet informācijas par garantiju nav!

Cik nav piemēru, kad nesen sataisītas ielas izrādās brāķis, kas jau pēc gada vai vēl ātrāk jālabo? Tā bija ar Tramvaja tilta remontu, tas pats notika ar Uliha ielas kārtējo remontu. Vai šis brāķis tiek labots uz būvnieka rēķina kā garantijas remonts? Un kāda ir garantija pēc garantijas remonta? Un vēl viens jautājums – vai pašvaldība uzskata, ka tādai firmai, kas vienreiz jau parādījusi, ka tā darbu nevar izdarīt, kā nākas, var atkal uzticēties?"


Publicējam šo liepājnieka vēstuli un vienlaikus nosūtām lasītāja jautājumus pašvaldībai. Arī portāls irliepaja.lv vēlētos uzdot jautājumu, kāds ir ielu remontu garantijas laiks Liepājā, un kas šo garantijas laiku nosaka? Jo vairāk tāpēc, ka arī šogad iecerēti maģistrālo ielu posmu remonti, piemēram, Ganību ielā, uzsākta grants ielu pārbūves programma.