Lasītāja foto.


Portāla irliepaja.lv lasītājs, kurš atsūtīja šīs Zirņu ielas fotogrāfijas, jautā: "Kad šito bruģīti pabeigs?"

Atbildi sniedza Komunālās pārvaldes pārstāvis Aigars Štāls: "Zirņu ielas līkumā aiz Jaunās ielas vasaras beigās uzstādījām plato ceļa barjeru. Tāda barjera šeit ir nepieciešama gājēju un velosipēdistu drošībai, jo šajā vietā ir intensīva autosatiksme.

Barjeru uzstādīja VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs". Šis darbs ir pabeigts, un tas pieņemts lietošanā.

Barjeras uzstādīšanai nebija nepieciešama projekta dokumentācija, tāpēc arī pieņemšana ekspluatācijā ar būvvaldes komisiju nebija nepieciešama.


Lasītāja foto.


Savukārt bruģa seguma uzturēšanas darbu ietvaros oktobrī šajā vietā papildus ir sakārtots veloceļš. Ir pārliktas veloceļa bruģa robežas un horizontālie apzīmējumi. Tas bija jāpaveic, lai veloceļa viena mala neatrastos zem barjeras un nemaldinātu velosipēdistus.

Kopumā šis darbs ir paveikts. To izdarīja SIA "CTB", atlicis tikai piezāģēt dažus bruģīšus. Kad šis būs paveikts, Komunālā pārvalde pieņems arī šos darbus".


Lasītāja foto.

Atbildot uz lasītāja otru jautājumu: "Un kad novāks to lieko zīmi pie "Līvu alus"?", Aigars Štāls skaidro: "Satiksmes organizācija gan netiks mainīta, un arī zīme netiks noņemta. Bildē redzamās zīmes ir Zirņu ielas pārbūves projektā paredzētas un nepieciešamas, lai satiksmes dalībniekiem būtu saprotama braukšana".