"Lielā dzintara" pagājušajā gadā uzbūvētā stāvlaukuma vienu malu Jūras ielas pusē uzraka, lai jaunajai koncertzālei izbūvētu pastāvīgu, nevis pagaidu elektroenerģijas pieslēgumu.

Elementāra lietu kārtība prasītu, lai elektroenerģijas pieslēgumu izbūvētu līdz ar ēku, nevis gadu pēc tās nodošanas ekspluatācijā. Tomēr šobrīd no transformatora Ezera ielā tiek ieguldītas jaunas elektroapgādes komunikācijas, pie reizes uzrokot arī jaunuzbūvēto stāvlaukumu Jūras ielā, blakus koncertzālei. Tas atgadina vecu anekdoti – ja uzlej jaunu asfaltu, tad drīz sāksies rakšanas darbi.

Kādēļ tas netika izdarīts pagājušajā gadā? Kā informē AS "Sadales tīkls" komunikācijas speciālists Artūrs Zālītis, ilgi visas puses, arī Liepājas pašvaldība, nav varējušas saskaņot projektu. Būvnieki galvenokārt domājuši par ēku, un par elektrību "aizmirsa". No Liepājas domes puses vairākkārt mainīti tehniskie risinājumi un pieslēguma nepieciešamās jaudas, zināja teikt Zālītis.

Projektu īsteno "Sadales tīkls" darbuzņēmējs SIA "Latvijas energoceltnieks", un pēc celtniecības darbu pabeigšanas stāvlaukuma apkārtne tiks sakopta sākotnējā izskatā.